Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

2 hours ago, napadaj said:

Sve je to luk i voda za kapitensku traku dobijenu od najvećeg menadžera u istoriji fudbala

 

I četiri vrhunske sezone u karijeri :fantom:

 

Link to comment

Luka Modric 4 Lige Sampiona, najbolji igrac na svetu 2018., igrao sa Hrvatskom u finalu SPa, 10 godina nezamenjiv u Real Madridu, i to mu sve nije dovoljno da bude bolji od Piksija, Savicevica ili Prosineckog. Wtf...

 

Izgleda da od Piksija ni Mesi nije bolji.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Posle ovolike rasprave na temu da li je Piksi mogao da uzme Zlatnu Loptu i da li je prvi, treći osmi ili dvadeseti najbolji ex-yu igrač, skoro da mi je žao što nije tema ko će nam biti protivnik u baražu...

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, Ryo said:

Luka Modric 4 Lige Sampiona, najbolji igrac na svetu 2018., igrao sa Hrvatskom u finalu SPa, 10 godina nezamenjiv u Real Madridu, i to mu sve nije dovoljno da bude bolji od Piksija, Savicevica ili Prosineckog. Wtf...

 

Izgleda da od Piksija ni Mesi nije bolji.

Robert Prosinečki omladinski prvak sveta i najbolji igrač prvenstva, najbolji mladi igrač Evrope, prvak Evrope sa zvezdom, srebrna lopta l'ekipa 91, treći na SP sa Hrvatskom i igrao u Realu u momentu kada je dozvoljeno imati tri stranca u ekipi. U Modrićevoj epohi u Realu standardni stranci pored Luke, su Pepe, Marselo, Kazemiro, Kros, Ronaldo, Benzema i Bejl (Džejms).

Besmisleno je porediti karijere u inostranstvu u vreme pre i posle bosmana. Boban je npr bio konstantan u obe epohe i ne vidim po čemu je Luka bolji igrač. Naravno, podrazumeva se da ne poredimo uspehe Ramosovog Reala i Milana iz Bobanovog vremena.

Ko je bolji igrač je lični utisak i nema nekih egzaktnih pokazatelja kojima se to može izmeriti, Luka je definitivno daleko najuspešniji igrač sa prostora ex-yu. Po mom mišljenju Ronaldo Brazil je bolji igrač nego Ronaldo Portugal, pri čemu ovaj drugi drži brdo ličnih i kolektivnih rekorda, i siguran sam da nisam usamljen u takvom stavu.

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
4 hours ago, Babu Bhatt said:

Ali usporedbe Rakitić - Piksi, Brozović - Piksi :):)

Dobro niste i Kovačića ubacili, ima dečko ni kriv ni dužan valjda 3 lige šampiona.
 

Kovačić>Jugović :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Za Deju vec nema sumnje, da se nije rodio sa sjebanim primicacem, uzeo bi zlatnu loptu, makar jednu

 

Meni je taj gol ipak no2 u Dejinoj karijeri

Ono najbolje se odigralo ispred jednog zagrebackog hotela :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, Milošica said:

Kovačić>Jugović :fantom:

Kovacic nije ni 10% Jugovica. al ti si mlad, pa nisi ni imao sanse da gledas Jugovica, pa ti se oprasta.

 

Kao i ono

 

Mesi, Kristina, pa Modric... .to je tek WTF lista...

Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

Za Deju vec nema sumnje, da se nije rodio sa sjebanim primicacem, uzeo bi zlatnu loptu, makar jednu

 

Meni je taj gol ipak no2 u Dejinoj karijeri

Ono najbolje se odigralo ispred jednog zagrebackog hotela :D

Doslo mi da postavim klip cim sam procitao ovo. Medjutim kontam bice mozda nekih gluposti tipa sovinizam - a tek sam stigao ovde, tako da ne bih bas u banovice momentalno 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...