Jump to content
IGNORED

Vienna, AT


BigLebowsky

Recommended Posts

  • 1 month later...

Terme Laa

 

tmp-1693067285912_1080x1920.jpg

 

Fantastican put u neku proslost ...

Iz Beca se brzo stigne da li autom ili ima direktan brzi voz.

 

Odlican odnos kvalitet/cena, lezaljki na pretek, unutra topla termalna voda, napolju i termalna i hladna, ima veliki tobogan, hrana korektna, ima grill i igraonica za decu.

Tu su naravno i Cesi sa smesnim Radek Bejbl frizurama za potpun uzitak.

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Ja sam jedina osoba za koju znam da je za letnji godišnji odmor otišla iz Srbije u Austriju (i gledali su me mnogi u čudu), ali moram da kažem da mi je ovo jedan od najboljih godišnjih odmora u poslednjih 10 godina. Doduše i jedan od skupljih. Ne stigoh nažalost do Neuschwansteina (moraju karte da se rezervišu po tri nedelje unapred) i Davosa (loše vreme poslednja dva dana za vozikanje po planinama), ali biće i za drugi put (a i tako ni jedan nije u Austriji).

 

Pozdrav iz St.Anton am Arlberg. Još sutra ovde, pa onda dva dana Salzburg i Halstatt.

 

AIL4fc9Dh5TyQphEHuaIhRERTpn8VbYG0eONOhw1g8MBIbzcj5BglOqEByspTFvRB1EqotCCbg1qECtn3FA2WNb1YFi-5JBR1Bz3kC6RDsKAXOG5S_AmgoG34GGeb36j0eDJQInIEZMoOLj2RV72ArEKl2sjp-EN0AgiR4mBf1gzF6dakQEQne1DgrQtMD5rDxX40oFPmmejV_aBP7zddZDgeXxsE6BuwLZarfclsc7-xnp1YBN9Dm8rpehJqrk3DgfsW0tOjgM0o03a7ujV3-6uTTisyNNXUSGEW82dGApRYJdXDUiIfp9vDAcM1tX9VzLsdSUiqGd3QwbgbITXSC1SBcJDivxRuVr-hr6wngKIHOG7YU5VazdxpsC6ETlUi-NvRkRI-857w0TbSczIuxwz2-yuZw6A31B2kSigzssXdSKyAX2wTd2T_T_DxMmQYL-CaseLICV-v6LEz7_ToCeegmIbtMIQTlm1AHYs7w9UPVY9uCA8exM9EI7ij3oTrPtmMouLonGBMLigp3rxdeaww6Vogf9Lke3gY8xXx5bqBgZpr8_wEUg7AaobmtK8brYecT8b_p4nHn2ZAN233i7AE784p0-na3QwsC-YlJ5Fl3dakbzSMq1x0CTvOP2zI5LyaEG_aNv-2KM47wiYzw-e_rCaN8bLYxrhQd4JQjmSY7dKcs20WvvIK8U52ExVGuFtHRob2ydd4WUA3WCqG5p8TV0a5DrAHGGFAXlSkeHRoWan9InrI5jQevN9gIJTkKTcHMWvlga4DGrq3g9vpDEhOmXxe9KqZsA_QDgBZKGCl4S-2aC9aJr5ZLCVPw3x0zoGFiOiq0MMEn4nmlFmEJHE2s8DHqqibAHJuMajwsQJmfX5q20AT_xrb4KnJ0eaiqRTJ4PtfkKHfZ8yZeQXd0sIvGQ=w1856-h857-s-no?authuser=0

  • +1 5
Link to comment
19 hours ago, Ayatollah said:

Ne stigoh nažalost do Neuschwansteina

 

Ja u stvari uopste nisam siguran koliko je uopste isplativo da se ulazi u sam dvorac. Unutrasnjost dvorca nikada nije zavrsena ni delic koliko je planirano, sto zbog ogromnih para sto zbog smrti i politickih situacija oko Bavarske i Prusije u to vreme. Moguce da je skockana samo spavaca soba i eventualno neki prilaz ali koliko sam cuo ulazak nije nesto wooow. Ono, kapiram da nista posebno nisi propustio, a mozda i gresim. Tamo je, kao i svuda po Alpima lepo da se dodje do dvorca, izbleji pa onda udari tura oko jezera, koja nije duga (recimo sat vremena) a meni je odlicna jer je laka, planine iza su odlicne a sam dvorac (dvorci) se vide mnogo lepse sa obala jezera nego izbliza.

  • Hvala 2
Link to comment

Kakav pakao je bila vožnja danas od St.Antona do Salcburga, tu količinu vode na putu u vidu magle, kiše, oblaka i vodenih zavesa drugih automobila nisam video nikad u životu. Vozio sam pored Ina, i izgledalo je da će se izliti istog trenutka, vidim posle i da se izlio kod Insbruka kad smo mi već prošli.

Link to comment

ovih dana sam otkrio par lepih mesta u becu na kojima dosad nisam bio....kruzni tok kod augartena je bas lepo sredjen, pravo uzivanje dok cekas bus....

hit mi je brdasce usred pratera, u blizini okretnice tramvaja 1, mnogo kul mesto za blejanje

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
On 27. 8. 2023. at 1:32, Ayatollah said:

Ja sam jedina osoba za koju znam da je za letnji godišnji odmor otišla iz Srbije u Austriju

 

Sad znaš još jednog. Doduše mi produžimo sa slovenačkog Jadrana u brda. Bez dece bilo lako, očas posla doći do Davosa ili okolo Bodenskog jezera obići četiri države. Ove godine dobacili do Štajerske samo, i nije greota. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...