Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Češka vodi na poluvremenu protiv Danske 1:0. Dobra stvar je što Danska izgleda onako kako sam mislio da će naša repka da izgleda, a loša stvar je što Češka igra pristojno i zna šta ume, a šta ne. Gol za Čehe je dao desni bek Kaderabek nakon prodora sa vrha kaznenog kontra nogom. Danas ga je Sparta prodala Hoffenheimu za 3,5 miliona evra. Igra vrlo pristojno i za A selekciju Češke.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Češka vodi na poluvremenu protiv Danske 1:0. Dobra stvar je što Danska izgleda onako kako sam mislio da će naša repka da izgleda, a loša stvar je što Češka igra pristojno i zna šta ume, a šta ne. Gol za Čehe je dao desni bek Kaderabek nakon prodora sa vrha kaznenog kontra nogom. Danas ga je Sparta prodala Hoffenheimu za 3,5 miliona evra. Igra vrlo pristojno i za A selekciju Češke.

danska je daleko bolji tim i od ceha i od nas. imaju par igraca koji su klasa za sve iz obe ekipe.

 

stojkovic ipak ispred petkovica na desnom beku, brasanac i causic dm-ovi, cetvorka ispred ocekivana. svabo ce nas ruzno.

Edited by Timmi
Link to comment

Đuričić ili Jojić? Čaušić nije defanzivni vezni.

 

Solidna Danska u IIp, mada su bili baš tanki u Ip. Moraće trener malo da promeša sastav ako misli da nešto uradi protiv nas od remija i Nemaca.

Link to comment

Đuričić ili Jojić? Čaušić nije defanzivni vezni.

 

Solidna Danska u IIp, mada su bili baš tanki u Ip. Moraće trener malo da promeša sastav ako misli da nešto uradi protiv nas od remija i Nemaca.

e pa na ovoj grafici jeste. a djuricic svakako nema veze s tom pozicijom.

 

@badilko prenosi arena 1

Edited by Timmi
Link to comment

Čaušić je graditelj igre. Živo me zanima ko će na krilo, Jojić ili Đuričić. Jojić je to par puta igrao.

 

Marko Nikolić i ovaj voditelj, ne zna se ko je gori. Nikolić je prepotentan i bezobrazan, a komentator svaki put se pred njim savija kao vrba, a kao pokušava da ga isprovocira. Prošle godine kada smo pukli derbi na JNA, bilo mi je krivo iz dva razloga, prvi je bio što smo igrali odličan fudbal to proleće i zaslužili smo da pobedimo, a izgubili smo, a drugi razlog je taj što sam znao da će pobeda Partizana da ostavi ćelavog na klupi. Dule Vujošević u nastajanju, psihološki profil. Na svu sreću dobio je otkaz par meseci kasnije.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...