Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Mitrovic se nije proslavio u zadnja dva meca za reprezentaciju. Ako ode u neki jaci tim, negine mu klupa tako da bi trebao pazljivo birati i po meni odabrati prije svega jacu ligu, a ne nuzno top klub.

Link to comment

Mitrovic se nije proslavio u zadnja dva meca za reprezentaciju. Ako ode u neki jaci tim, negine mu klupa tako da bi trebao pazljivo birati i po meni odabrati prije svega jacu ligu, a ne nuzno top klub.

ma bice srboteli ok, ako pricas o njemu. dobar je, kompletan napadac - ne bih uzimao utakmice repke kao reper. inace, skoro sam siguran da bi ovaj maksimovic odigrao bolje za a tim nego fejsa protiv danaca.

Link to comment

Mi nismo napravili opasan napad na meču iz igre od prve akcije u drugom poluvremenu, kada Gaćinović nije dodao loptu, već je šutnuo. Nakon toga smo imali samo još šut Gajića što i nije akcija.

 

 

Dva puta su ga probili, jer je Veljković bio van linije i nije napravljen ofsajd. Mandića je menjao Miloševićem da bi pojačao blok, jer su im bekovi ofanzivni. Jedini kiks je imao početkom meča kada su ga probili 1 na 1. Istina, nije preterano okretan, ali sa dosta drugih stvari to kompenzuje.

Govorio sam generalno o svih 120 minuta, mislim da smo imali mnogo vise sansi  i da smo vise nego zasluzeno prosli dalje ...

 

edit: Sta vise , sreca je po meni vise obasjala Malijce ...

Edited by Geo
Link to comment

ma bice srboteli ok, ako pricas o njemu. dobar je, kompletan napadac - ne bih uzimao utakmice repke kao reper. inace, skoro sam siguran da bi ovaj maksimovic odigrao bolje za a tim nego fejsa protiv danaca.

 

Samo sto Maksimovic i Fejsa nisu isti tip igraca. Fejsa igra ono sto bi trebalo da igra Matic, a Maksimovic je igrac koji treba da igra ono sto Curcic pokusava da uvali Maticu... U ovoj mladoj repki, poziciju Fejse, igra Zdjelar... 

 

Mislim da je uloga trenera ovde veoma bitna. Da je kojim cudom ovu ekipu vodio bata Djora, ne bi mi videli dalje od prvih kvalifikacija, kao sto smo se blamirali sa generacijom 94 kad smo bili domacini. To nikako ne umanjuje kvalitete ovih momaka, naprotiv, pokazuje da na pravim pozicijama mogu sjajno da odigraju. Maksimovic pored Matica bi delovao bolje nego Fejsa, prosto jer Matic ne bi morao da igra nesto sto nije njegovo i sto ne igra ni u klubu... 

Link to comment

Super mi je ovo, a onda se setim kako će "domaći stručnjaci" da sjebu ove momke...kloaka jbga

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Naravno da hoce. Ali to je i prirodan proces jer nasi vrli treneri ih spremaju samo fizicki dok ostale zemlje rade na tehnicko-taktickoj pripremi klinaca. Fizikalije ionako dolaze sa godinama. I onda za koju godinu ce u A timu SMS i druzina izgledati ko da nikad loptu nije sutnula.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...