Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Kad se drugima zavrsava nasa fudbalska sezona pocinje uglavnom od maja kad se igraju prvenstva mladih. Veceras u 21 protiv svaba. Finaleeee o ooo finale o o o o ooooo :)
Edited by hepek
Link to comment

koliko bi samoubistveno (po ovu generaciju) bilo poslati ove klince na jermeniju i u tiranu, eventualno pojacane maticem, ivanovicem i mitrovicem, ono ko za oi :)

cenim da su daleko uigraniji i da im je samopuzdanje daleko vece nego a reprezentaciji

Link to comment

Super mi je ovo, a onda se setim kako će "domaći stručnjaci" da sjebu ove momke...kloaka jbga

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Sere nas opasno. Kao i protiv Mađara beskorisne produžetke smo na sreću pretvorili u pobedu. Mali je zaslužio penale, jer smo bili dobri samo do 30 minuta. Paunović je kao i na meču sa Mađarima dosta mašio sa izmenama, a na kraju ispadao pametan. Ovde se vidi da postoji problem kada kreneš na prvenstvo sa četiri vezna fudbalera. Maksimović MotM, izvrstan meč; nadam se da je ovime sebi kupio vizu za lige petice, izvrstan box-to-box meč; trčanje, dodavanje, duel igrač. Zdjelar fin u udvajanju levog krila i pomaganju Gajiću. Štoperi i Antonov standardno dobri, mada je Veljković imao dva manja lapsusa. SMS danas jako loš.

 

Interesantan igrač je Šaponjić, oba gola na prvenstvu je dao nakon kornera gde je bio sam kao duh (valjda protivnici misle da nema potrebe da čuvaju 192 visokog centarfora), ali zato kada treba da ubaci loptu u praznu mrežu sa igračem na leđima, on okreće rame da proba da da gol. Dva zicera nogom koja je promašio do sada su sjajna. Ipak, u polju je jako dobar i biće još bolji kada dobije snagu. Šteta što nije malo brži.

 

koliko bi samoubistveno (po ovu generaciju) bilo poslati ove klince na jermeniju i u tiranu, eventualno pojacane maticem, ivanovicem i mitrovicem, ono ko za oi :)
cenim da su daleko uigraniji i da im je samopuzdanje daleko vece nego a reprezentaciji

 

Pojeli bi ih u Tirani sa 3:0 minimum. Ovi momci su 3-5 godina daleko od prvog tima.

 

edit. Ovo nam je bio ubedljivo najslabiji meč na prvenstvu, a igrali smo sjajno prvih pola sata.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Sere nas opasno....

Volim da citam tvoje analize (posebno uvode u utakmice) ali se ne slazem sa ovim zakljuckom, po meni je ovaj uspeh, prevashodno rezultat dobre igre ( i dobrog vodjenja Paunovica) ... Odnosno, sasvim zasluzena sreca u nekim momentima!

 

edit: Govorim generalno, padovi u nekim trenucima (posebno u ovom uzrastu) su normalni ...

Edited by Geo
Link to comment

Volim da citam tvoje analize (posebno uvode u utakmice) ali se ne slazem sa ovim zakljuckom, po meni je ovaj rezultat, prevashodno rezultat dobre igre ( i dobrog vodjenja Paunovica) ... Odnosno, sasvim zasluzena sreca u nekim momentima!

 

Mi nismo napravili opasan napad na meču iz igre od prve akcije u drugom poluvremenu, kada Gaćinović nije dodao loptu, već je šutnuo. Nakon toga smo imali samo još šut Gajića što i nije akcija.

 

Ne znam koliko je do Antonova ili do njihove probojnosti po desnom krilu, nekoliko puta su prolazili tuda do samog kraja

 

Dva puta su ga probili, jer je Veljković bio van linije i nije napravljen ofsajd. Mandića je menjao Miloševićem da bi pojačao blok, jer su im bekovi ofanzivni. Jedini kiks je imao početkom meča kada su ga probili 1 na 1. Istina, nije preterano okretan, ali sa dosta drugih stvari to kompenzuje.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

koliko bi samoubistveno (po ovu generaciju) bilo poslati ove klince na jermeniju i u tiranu, eventualno pojacane maticem, ivanovicem i mitrovicem, ono ko za oi :)

cenim da su daleko uigraniji i da im je samopuzdanje daleko vece nego a reprezentaciji

 

 

Lep je to hype ali mislim da bi to bio uzasan potez. saljes ove klince da vade kestenje iz vatre i da ciste tudje sranje. Ako treba negde da ih puste da igraju to je onda onaj nebitan mec sa Francuskom.

Link to comment

ma dobro, verovatno preterujem. nego sam ubedjen da bi u zdravoj atmosferi, pred punim stadionom ova ekipa, eventualno pojacana sa ova dva, tri igraca imala vece sanse za pobedu protiv jermenije, nego a selekcija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...