Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

prelepo. osim sto nije bilo nijednog (iz fudbalske perspektive) razloga da se prvenstvo dodeli kataru, sad jos i ovo. ostaje nada da ce im oduzeti svetsko... mislim da bi i istraga, koju bi predvodio inspektor kluzo licno, otkrila masovnu korupciju u procesu dodeljivanja domacinstva.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Radosav Petrović je neuništiv. Opet je na spisku, ladno će za koju godinu da ima više mečeva od Džajića, a ni Stanković ne deluje nedostižno.

Link to comment

Radosav Petrović je neuništiv. Opet je na spisku, ladno će za koju godinu da ima više mečeva od Džajića, a ni Stanković ne deluje nedostižno.

 

Mrzis ga sto je grobar. Decko igra ko car u gencleru, malo malo pa zabije gol za spice. 

Link to comment

Sto ne znaci da igra ko car ako zabije gol na svakoj desetoj utakmici (mozda i igra ali ovo sto si napisao nije nikakav dokaz).

 

Ovo je spisak:

 

GolmaniVladimir Stojković (Makabi Haifa), Željko Brkić (Kaljari), Milan Lukač (Partizan); 

OdbranaBranislav Ivanović (Čelsi), Dušan Basta (Lacio), Aleksandar Kolarov (Mančester Siti),Matija Nastasić (Šalke), Nenad Tomović (Fiorentina), Nikola Maksimović (Torino), Duško Tošić(Genčlerbirli), Ivan Obradović (Mehelen); 

Sredina terenNemanja Matić (Čelsi), Radosav Petrović (Genčlerbirli), Luka Milivojević(Olimpijakos), Nemanja Gudelj (AZ Alkmar), Filip Đuričić (Sautemtpon), Adem Ljajić (Roma),Zoran Tošić (CSKA Moskva), Dušan Tadić (Sautempton), Filip Kostić (Štutgart); 

NapadAleksandar Mitrović (Anderleht), Lazar Marković (Liverpul), Petar Škuletić (Lokomotiva Moskva);

 

Da li je tu bilo mjesta za neke druge igrace, ne znam.

Link to comment

Sto ne znaci da igra ko car ako zabije gol na svakoj desetoj utakmici (mozda i igra ali ovo sto si napisao nije nikakav dokaz).

 

Ovo je spisak:

 

GolmaniVladimir Stojković (Makabi Haifa), Željko Brkić (Kaljari), Milan Lukač (Partizan); 

 

OdbranaBranislav Ivanović (Čelsi), Dušan Basta (Lacio), Aleksandar Kolarov (Mančester Siti),Matija Nastasić (Šalke), Nenad Tomović (Fiorentina), Nikola Maksimović (Torino), Duško Tošić(Genčlerbirli), Ivan Obradović (Mehelen); 

 

Sredina terenNemanja Matić (Čelsi), Radosav Petrović (Genčlerbirli), Luka Milivojević(Olimpijakos), Nemanja Gudelj (AZ Alkmar), Filip Đuričić (Sautemtpon), Adem Ljajić (Roma),Zoran Tošić (CSKA Moskva), Dušan Tadić (Sautempton), Filip Kostić (Štutgart); 

 

NapadAleksandar Mitrović (Anderleht), Lazar Marković (Liverpul), Petar Škuletić (Lokomotiva Moskva);

 

Da li je tu bilo mjesta za neke druge igrace, ne znam.

 

Srpdam se malo, ne znam kako igra, ne pratim bas tursku ligu. Verovatno ne igra ko govno ako je odigrao 19 utakmica ove sezone. 

Link to comment

Nikoga ja ne mrzim. Iskreno, ja se ne primam na reprezentativni fudbal, ali je neverovatno da Petrović ima 40 mečeva za reprezentaciju Srbije i pri čemu je konstantno pozivan u reprezentaciju od davne 2009.  Kolarov ima 52 meča i četiri godine više od njega.

 

Ako izuzmemo povređene ovo je to što Srbija može da ponudi u ovom trenutku, manje-više.

Link to comment

Da budem fer, kada su Kuzmanović i Fejsa povređeni, Medojević ne igra, Petrović postaje najiskusnija četvrta opcija u veznom redu. Meni su svakako Radoja i SMS daleko potentniji igrači od Race, ali su ostavljeni na U-21 spisku.

 

edit. Možda sam nekoga ispustio iz vida.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

pa tako je to kod nas, mlade selekcije služe za postizanje "uspeha" pa se tamo šalju igrači koji su ih odavno prerasli, mi bi (da je kojim slučajem naš) lažnog ronalda držali u mladoj selekciji do 23 godine :lolol: kako bi tzv selektori mogli da se diče uspešnim nastupima na euro u21 šampionatima

 

- raća je ladan ko špricer, sećate se kako je driblao švabu u naših 16 metara negde pri kraju meča dok su oni jurišali da izjednače na sp 2010, pa samo zbog tog izazivanja nepotrebne opasnosti u jednom takvom meču kada je podigao kolektivni pritisak nacije na 200, ga treba zaobilaziti za rep. ^_^

Link to comment

Petrovica je prvi pozvao Antic cini mi se. Tada su u vezi igrali Stankovic, Milijas, Kuzmanovic, Kacar i on. Lijevog beka igrao je Obradovic. Kolarova Antic nije zvao ili mu je grijao klupu.

 

Mislim da je Raca bolji igrac od Milivojevica i Fejse. O Medojevicu nemam pojma. Kacar je nedavno igrao dvije cijele utakmice, bio dobar, ali ga je debil od trenera vratio na klupu kada se Bahrami oporavio. Sada dobija 20-30 minuta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...