Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Rajković je golmančina u evropskim razmerama. U svom uzrastu on je u samom vrhu u kakvu god konkurenciju da ga staviš. To što je u bilo kakvoj selekciji stavljen iza klovnova poput Bajkovića i Stojkovića najplastičniji je indikator aktuelne kloake.

 

 

+1, toliko je ocigledno da nema tu ni sta da se prica

 

Nego, nemoj posle da niste upozoreni glede Ljajica :dry: covek je fudbalska izjelica epskih razmera, dzigericu mi je pojeo od kako je dosao.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

+1, toliko je ocigledno da nema tu ni sta da se prica

 

Nego, nemoj posle da niste upozoreni glede Ljajica :dry: covek je fudbalska izjelica epskih razmera, dzigericu mi je pojeo od kako je dosao.

tosic ili ljajic? :naughty:

 

nego, meni rajkovic danas ne izgleda kao mnogo bolji golman nego prije dvije godine kad smo bili prvaci. naravno, stojkovic je losiji golman sad nego na ep za mlade u portugalu. tad je izgledao kao golman s potencijalom da bude svjetska klasa.

Link to comment

Pazi, meni je jedna od simptomaticnijih stvari u fudbalu nacin na koji se igrac oslobadja lopte u pojedinim situacijama. Lako (relativno) je driblati protivnika kada je on prinudjen da pokriva vise opcija (prodor i pas na, recimo, dve strane). Dobar igrac dribla kada treba da dribla, dodaje kada treba da dodaje. Picka (Ljajic ili Tosic) kada ima priliku da pasom ostvari neku prednost u napadu, a defanzivca razvucenog na dve strane, obicno zloupotrebljava situaciju i krece u soliranje. Sto se obicno zavrsi ili izgubljenom loptom ili pasom iz nuzde koji ugrozi saigraca sa one strane pasa. I za tu usranu loptu gine drugi. Hvata se za kornere, hvata se za penale, za slobodnjake... hvata se za sve sto moze da mu nabudzi statistiku. Jedan od poganijih igraca kod nas u poslednje vreme. Necu reci i najgori jer smo imali 1™ Osvalda.

Talentoan jeste, ali je uzasan karakter i zbog toga nikada nee biti valjan igrac.

Link to comment

Milivojević i Raća će odigrati korektno većinu utakmica, sigurno i bez nekog kiksa ali neće ničim pokazati "ono nešto", igrači kakvih ima na šlepere u svakoj iole ozbiljnoj reprezentaciji.

Link to comment

ni u jednoj iole ozbiljnoj reprezentaciji nema igraca kao sto su milivojevic i raca. a tu dodati i kuzmanovica, fejsu, radovanovica i sve ostale smiljanice koje sam zaboravio.

Link to comment

Evo ga Jojara u u21 igraju trenutno u NS protiv Šveđana.

 

Dmitrović, Stojković, Lazić, Pantić, Petrović, Radoja, Čaušić, Jojić, Čavrić, Srnić, Pešić

 

To će nam biti okosnica za EP

 

Kakav potez Pantića u pokušaju da ničim izazvan vrati loptu golmanu. 0:1

Edited by theanswer
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...