Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

na osnovu čega je najbolji golman? ne kažem da nije samo me zanima to, ne verujem da gledaš jsl sem zvezde i možda partizana, kao i ja, otkud znaš da nema neki bolji golman. 

Pogledaj situaciju 2 na 1 koju je odbranio protiv Napretka , pa mi reci, zasto je najbolji golman u Srbiji?

 

Odgovor je to sto je potreban mladoj reprezentaciji, a ne zato sto ne valja. Tako je bar rekao idiot koji po kazni, ocigledno, prenosi na Prvoj.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Meni nikad nije bila jasna ta potrebnost mladoj, u17, u12 u kurac palac repci. Samo A repka, a ove ostale nek igraju rekreativno sa onim sto imaju. Bolje i na klupi A repke no na terenu sa nebitnim uzrastom.

Link to comment

Ти би само желео да буде што мање спортиста окупљених испод српског барјака у Рио де Жанеиру. :fantom:

Link to comment

Tosic je iskoristio odsustvo Ljajica i losu formu Markovica inace nebi igrao u prvih 11. Ljajic i Markovic ce biti krila, Toske na klupi.

Адем није крило. Марковић је за Носатог измислио лопте. Нама Тадић мора да игра крило. Дете Филип је централни везни.

Link to comment

Ти би само желео да буде што мање спортиста окупљених испод српског барјака у Рио де Жанеиру. :fantom:

 

Mrvu mi je draže da nas Bane odvede u Moskvu. Ali dobro neka nas obraduju i pojedinačnipojedinačnoi sportovi na OI. Zbog njih je i napravljena...

Link to comment

U fudbalu? Ma daaj... taman ko i tenis. Vjerujem da bi Djokovic dao 4 OI samo da osvoji Rolan Garos. Fudbal je nebitan na OI.

jebemliga, meni taj brazil, tokom leta, i ne izgleda tako ruzno.

Link to comment

Mrvu mi je draže da nas Bane odvede u Moskvu. Ali dobro neka nas obraduju i pojedinačnipojedinačnoi sportovi na OI. Zbog njih je i napravljena...

 

Али зашто мислиш да ће наступ најјачег младог састава на Олимпијади умањити шансе за одлазак у Русију?

Link to comment

Pogledaj situaciju 2 na 1 koju je odbranio protiv Napretka , pa mi reci, zasto je najbolji golman u Srbiji?

 

Odgovor je to sto je potreban mladoj reprezentaciji, a ne zato sto ne valja. Tako je bar rekao idiot koji po kazni, ocigledno, prenosi na Prvoj.

 

au, pa to je ko kad bih ja rekao pogledaj kakav mu je gol drinčić dao, to je jasan dokaz da nije najbolji golman. u toj situaciji je igrač napretka uradio najgluplju moguću stvar, trebao je for udesno i da ga pretrči ili da spoji ovog drugog sa golom, sve samo ne šut iz prve kad smo već kod te situacije, i gde baš tu izvuče, imao je on boljih intervencija od te a imao je i glupost kad je pokušao da dribla igrača.

Link to comment

Али зашто мислиш да ће наступ најјачег младог састава на Олимпијади умањити шансе за одлазак у Русију?

 

Neće i ne mislim. Samo mislim da je bitnije da se maksimalno izguraju ove kvalifikacije za EP i one naredne za SP bez obzira na štetu koja se time pravi nižnjim selekcijama.

Link to comment

au, pa to je ko kad bih ja rekao pogledaj kakav mu je gol drinčić dao, to je jasan dokaz da nije najbolji golman. u toj situaciji je igrač napretka uradio najgluplju moguću stvar, trebao je for udesno i da ga pretrči ili da spoji ovog drugog sa golom, sve samo ne šut iz prve kad smo već kod te situacije, i gde baš tu izvuče, imao je on boljih intervencija od te a imao je i glupost kad je pokušao da dribla igrača.

Rajković je golmančina u evropskim razmerama. U svom uzrastu on je u samom vrhu u kakvu god konkurenciju da ga staviš. To što je u bilo kakvoj selekciji stavljen iza klovnova poput Bajkovića i Stojkovića najplastičniji je indikator aktuelne kloake.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Neće i ne mislim. Samo mislim da je bitnije da se maksimalno izguraju ove kvalifikacije za EP i one naredne za SP bez obzira na štetu koja se time pravi nižnjim selekcijama.

Apsolutno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...