Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Za 20 minuta si samo ovo uspeo da smisliš. Očekivao sam bar tri poveća paragrafa u kome presipaš iz šupljeg u prazno.

 

Valjalo bi čuti tvoju analizu meča i razlog zašto je tim FSS odigrao dobar meč.

 

Impliciras da sam 20 minuta razmisljao nad tvojim postom?

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

ma vratiće se on, tako je i danko otišao jer nije mogao da sedi na klupi klokanu i prepodobnom panteliji, a bio je tada u najboljim godinama

 

Пантела је њих оставио миљама испред себе по задужењу и стажу.

Link to comment

Nije neka tragedija, ali nebi valjalo da ovaj Mitrovic ima osjecaj da mu je mjesto zagarantirano. Niti zna puno, niti se trudi.

 

Meni se cini da bi sa novim selektorom bilo dobro pozvati Ljajica i Subotica. Sto se selekcije igraca tice to bi bilo najvaznije.

Link to comment

Ljajic je igrac cije prisustvo ne bi promenilo stvari preterano. Dal ce on, dal ce Tosic - nije mnogo bitno.

 

Pa ja nekako mislim da je Ljajic nesto kreativniji igrac od Tosica, sklon tome da ponekad i doda loptu. Osim toga, nebi morao mijenjati Tosica. U ove dve utakmice nismo mogli skupiti ofenzivnu (ni defenzivnu) liniju od igraca koji su prvi izbor u svojim klubovima.

Link to comment

Impliciras da sam 20 minuta razmisljao nad tvojim postom?

 

Da, impliciram. Jer ako neko može da tvrdi "da imamo nesto ofanzivno upotrebljivo na bekovima uvaljali bi vec par komada", njemu treba 20 minuta da smisli odgovor.

 

Od cele postavke na meču tebi su najveći problem bili bekovi, jer nisu bili ofanzivni. Da jesu, mi bi procvetali i "uvaljali par komada". Na kraju prvi gol smo dali iz Tomovićevog ulaska iz drugog plana i faula nad njime. Ofanzivni deo tima je bio odsečen i nismo imali nikakvu ideju kako da postignemo pogodak, sem "bata Đorinog patenta", prekid pa skok. Osnovni princip mu je bio da odigra defanzivno i da probaju krila da izbore neki prekid ili istrče kontru. Spora tranzicija lopte, bezidejnost sa loptom u nogama su bile odlike današnje igre. Ako su nas Grci i sudija častili sa 3-4 prekida u zoni (centar)šuta, ne znači da smo odigrali dobro. U ciklusu smo odigrali pet mečeva, igrali su bekovi top klase, mi nismo napravili više od pet poštenih akcija.

Link to comment

Ko ga jebe.

 

Ne, ko jebe ovaj šljam koji određuje ko će da igra. Veći mi je car svako ko će da kaže Idem ja a vi se gonite u tri pičke materine nenormalne, nego svaka mentolčina koja stavi Lazovića pre Đorđevića i očekuje da se svi pokoravaju očiglednoj sprdnji, što sa reprezentacijom, što sa navijačima, što sa tim igračima koji dolaze tamo iz pripizdine, umorni i izdrndani od igre u svojim timovima.

 

Kamo sreće da im se svi najebu mame i da niko više ne igra. Pa neka onda prodaju preko repke i izdrkavaju se sa reprezentacijom dok ne poumiru, jebem im sve po spisku, da bog da pocrkali svi tamo.

 

Izvinjavam se, malo pala klapna, za minut sam ko nov.

Link to comment

Da, impliciram. Jer ako neko može da tvrdi "da imamo nesto ofanzivno upotrebljivo na bekovima uvaljali bi vec par komada", njemu treba 20 minuta da smisli odgovor.

 

Od cele postavke na meču tebi su najveći problem bili bekovi, jer nisu bili ofanzivni. Da jesu, mi bi procvetali i "uvaljali par komada". Na kraju prvi gol smo dali iz Tomovićevog ulaska iz drugog plana i faula nad njime. Ofanzivni deo tima je bio odsečen i nismo imali nikakvu ideju kako da postignemo pogodak, sem "bata Đorinog patenta", prekid pa skok. Osnovni princip mu je bio da odigra defanzivno i da probaju krila da izbore neki prekid ili istrče kontru. Spora tranzicija lopte, bezidejnost sa loptom u nogama su bile odlike današnje igre. Ako su nas Grci i sudija častili sa 3-4 prekida u zoni (centar)šuta, ne znači da smo odigrali dobro. U ciklusu smo odigrali pet mečeva, igrali su bekovi top klase, mi nismo napravili više od pet poštenih akcija.

 

Gledas fudbal sa nerazumevanjem, sta da ti kazem, dzaba ti blagoglagoljivost i gomile (nepotrebnih) informacija koje ispaljujes u svakom postu. Da umes da uposlis obe ganglije pri gledanju fudbala zakljucio bi da Tosic i Tomovic na bekovima otezavaju posao vezi jer dozvoljavaju protivniku da nas bez po muke zatvori obracajuci paznju samo na markiranje kroz sredinu. Ljudi su teski i tromi, ne nude se za pas, ne mogu da osvoje prostor jer ne napreduju sa loptom u nogama ili bez nje i time ostavljaju veznjake u deficitu i primoravaju krila da konstantno igraju 1na2 sto za posledicu ima samo vracanje lopte unazad ili rizicne horizontalne pasove. Fino si primetio da samo gol dali tek kada je Tomovic krenuo napred (sto nisi primetio da sam upravo to prizivao jos u 1/2?), nema razloga da ne verujem da bi smo jos lakse i ranije dosli do gola da nam igra standardna bekovska garnitura. Ne iziskuje fudbal bas toliki intelektualni napor, lako moze da se vidi gde skripi ako dobro poznajes ekipu.

Link to comment

Gledas fudbal sa nerazumevanjem, sta da ti kazem, dzaba ti blagoglagoljivost i gomile (nepotrebnih) informacija koje ispaljujes u svakom postu. Da umes da uposlis obe ganglije pri gledanju fudbala zakljucio bi da Tosic i Tomovic na bekovima otezavaju posao vezi jer dozvoljavaju protivniku da nas bez po muke zatvori obracajuci paznju samo na markiranje kroz sredinu. Ljudi su teski i tromi, ne nude se za pas, ne mogu da osvoje prostor jer ne napreduju sa loptom u nogama ili bez nje i time ostavljaju veznjake u deficitu i primoravaju krila da konstantno igraju 1na2 sto za posledicu ima samo vracanje lopte unazad ili rizicne horizontalne pasove. Fino si primetio da samo gol dali tek kada je Tomovic krenuo napred (sto nisi primetio da sam upravo to prizivao jos u 1/2?), nema razloga da ne verujem da bi smo jos lakse i ranije dosli do gola da nam igra standardna bekovska garnitura. Ne iziskuje fudbal bas toliki intelektualni napor, lako moze da se vidi gde skripi ako dobro poznajes ekipu.

 

I zašto nisu igrali bolje u Jermeniji kada su imali standardne bekove. Tada je bio kriv Z. Tošić, jer ga ne voliš. Fudbal nije matematika, pa kada na vezne i krila dodaš ofanzivne bekove, imaš igru. U Jermeniji je nedostajao Mitrović, koji se danas nije pojavio na meču. Nemaš igru ako nemaš plan, uigranost, moral... Srbija je igrala apsolutno isto u oba poluvremena, bekovi su izlazili napred, kada je vezni red uspeo da zadrži loptu (jako retko) i da vreme da se igra prebaci na drugi deo terena. Početkom meča su Grci par puta prošli po krilu, zbog tog istrčavanja unapred bekova. Pošto je Mitrović bio u džepu štopera Grčke, a Marković ima prijem kao amater i igra isključivo u napred licem ka golu, opcije su sužene, jer u timu imamo samo jednog igrača koji je sposoban da napravi višak, pa ga lako zatvaraju. Ne pomaže tu ništa. Tošić je dansko krilo rastavio u fazi napada i pomagao napred u kreaciji akcija i šta mu je to vredelo kada nismo bili sposobni da uradimo ništa da napravimo igru.

 

Šarmantan si kao Cassano.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...