Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Sad sam uhvatio na sos-u deo ove šarade,koji je ono dan mrmota,tačno sam se dobro ismejao.

 

Hajlajt: ko je za prihvatanje predloga za odlazak koji sam podneo u avgustu? Niko. Ko je protiv? Ima li ko uzdržan? Znači,svi ste da ostanem? Dobro.

 

tačno nemoguće,zaslužuje jedan  :misko:

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Pa hvala Bobu te je Tole vredan sportski radnik te se u FSS-u dobro i planski radi...

 

Mislim da nije toga, nebi bili ni blizu odlaska na SP/EP, nebi bili u trecem nego u petom sesiru... HVALA TOLE, samo napred!!!

Link to comment

Tole uvijek govori o planovima. Ili se radi na planu, ili po planu. Jedino sto svaki put kad kaze plan ja vidim Boldrika u FSS kako radi na "planovima".

Link to comment

Odvjetnici Davor i Zlatko Prtenjača te prof. dr. Martin Nolte tvrde da bi za FIFA-u najbolje bilo da priznaju svoju pogrešku u slučaju Šimunić, jer kako tvrde, krovna nogometna organizacija potpala je pod utjecaj i manipulacije velikosrpske politike i izrazito moćnog velikosrpskog lobija, koji je, kako kažu,  na žalost svoje pipke pustio duboko i u hrvatsku politiku.

 

 

:lol:

 

 

http://www.index.hr/sport/clanak/evo-zalbe-sportskom-sudu-josip-simunic-je-zrtva-velikosrpske-urote-i-krse-mu-se-ljudska-prava/735558.aspx

Edited by MiddleClass
Link to comment

Потпуни Орвел

i posle onaj otvra topike o staaaarom fudbalu, a  svi ga ubeđuju da je danas bolje, žal za mlados' kurac palac.... bolest bre. bosman, uefa, fifa, tim redom ide metastaza.

Link to comment

sta igramo ovo protiv nemaca u novom sadu, neke kvalifikacije? bas lep gol je zavukao ovaj saponjic iz partizana. pobedu protiv svaba racunam kao znacajnu cak i u mladjim kategorijama.

 

@porucnik vasic

 

iz tvojih usta u bozje usi

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...