Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

 nadam da smo to dugorocno resili sa Maticem. On ce, cini mi se, vrlo brzo postati gazda tima.

pa trebalo bi, on je sad tu već najstariji posle odbrane.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

pa trebalo bi, on je sad tu već najstariji posle odbrane.

 

Nije ali nema veze. Stvar je u karakteru a ne u godinama. Piksi je krenuo u gazdovanje jos kao tinejdzer.

 

Znam da ce ovo biti ponavljanje posle svake utakmice ali ja jebeno jos uvek ne mogu da verujem da je Mihajlovic probao toliko igraca u veznom redu tvrdoglaveci se i ne pustajuci Matica da igra. Decko igra nerealno svoju poziciju, mogu na prste jedne ruke u Evropi da se nabroje igraci koji su u toj klasi.

Link to comment

jos kad se setimo njegovog fudbalskog puta deluje jos nerealnije u kakvog je igraca izrastao. Sinisa je odavno pokazao i dokazao koliki je debila ali ovo sto je sa Maticem uradio je direktno ugrozilo to da ne odemo makar u baraz za Brazil. Solidno delujemo, moze ovo jos i bolje, ako nam i ovoga puta izmakne neko veliko takmicenje onda nek ide u krasni....

Link to comment

Svako ko gleda koliko toliko redovno seriu a mora da zna da je Mitrovic ovo prekopirao od Pazzinija. Iznenadjuje me da Middle ovo ne zna, propisno se obrukao glede nekada Interovog igraca :D

 

Inace, iznenadjuje me da je Fejsa veceras zadovoljio™ forum. Meni je on i dalje isti Fejsa koji je zario i palio u Partizanu, dobro, vise klupu nego prvi tim, al ajde. Jes malo napredovao al tesko da ce nas taj odvesti do obecane zemlje. Defanzivno je delovao malo bolje, al i to nije neki reper u situaciji kada ti je protivnik od baratanja loptom operisana Irska. Ofanzivno i dalje visi slici krabi nego fudbaleru. Unazad uvek, na stranu i nekako, al da da loptu napred ne mozes ga naterati ni fosnom. Daj tog Medojevica/Gudelja/Krsticica pa da se razilazimo, u ocajanju bih zavapio i za Kuzmanovicem.

 

Sem Matica solidnu ocenu zasluzuju i Tadic, Basta i Bogoje, ostalo ili za razjurivanje ili za prevaspitavanje ili za krajnju nuzdu. Raduje sto smo imali jako lepe deonice i sto je ovo daleko od onoga sto mozemo, bar u teoriji.

Link to comment

Цртам Ораси и ја смо ти који смо заступали тезу да је Марковић добар играч, нека варијанта Робена у настанку. Одличан је дечко, данас је једна од оних утакмица кад је играчу боље да не излази из кревета а камоли на терен. Раћа и Тошић су потпуни вишак за квалификације. 

Link to comment

Fali njemu mnogo da bi mogao i da priviri na taj nivo, al je jasno da ima talenta. Danas ga je lepo ubio i Kolarov ispaljujuci ga bar 5x u situacijama kada je bezao iza ledja Ircima. Umesto pasa napred drzao bi loptu predugo i vraco je posle u sredinu. Markovic ni izbliza nije toliko opasan kada mora da se spusta po loptu u sredinu ako hoce da ucestvuje u igri, a danas nije imao mnogo izbora.

Link to comment

Svako ko gleda koliko toliko redovno seriu a mora da zna da je Mitrovic ovo prekopirao od Pazzinija. Iznenadjuje me da Middle ovo ne zna, propisno se obrukao glede nekada Interovog igraca :D

 

Inace, iznenadjuje me da je Fejsa veceras zadovoljio™ forum. Meni je on i dalje isti Fejsa koji je zario i palio u Partizanu, dobro, vise klupu nego prvi tim, al ajde. Jes malo napredovao al tesko da ce nas taj odvesti do obecane zemlje. Defanzivno je delovao malo bolje, al i to nije neki reper u situaciji kada ti je protivnik od baratanja loptom operisana Irska. Ofanzivno i dalje visi slici krabi nego fudbaleru. Unazad uvek, na stranu i nekako, al da da loptu napred ne mozes ga naterati ni fosnom. Daj tog Medojevica/Gudelja/Krsticica pa da se razilazimo, u ocajanju bih zavapio i za Kuzmanovicem.

 

Sem Matica solidnu ocenu zasluzuju i Tadic, Basta i Bogoje, ostalo ili za razjurivanje ili za prevaspitavanje ili za krajnju nuzdu. Raduje sto smo imali jako lepe deonice i sto je ovo daleko od onoga sto mozemo, bar u teoriji.

 

Fejsa je bio odlican sinoc. Ko od njega ocekuje ofanzivne bravure, vrhunsku tehniku i vidovite pasove promasio je igraca, on te stvari nikad nece umeti da radi. Medjutim, s druge strane, odlicno je stitio ledja Maticu, ubacivao se u zadnju liniju kad god je trebalo da se pokriju nemocni Rukavina i kurcobolni Kolarov, presekao je ili markacijom presumerio brdo irskih napada. Fejsa je fudbalski mediokritet ali je takticki vrlo koristan igrac i uradio je ogroman posao u drugom poluvremenu.

 

Sto se Lazara tice, decka ce od vrhunske karijere da odbije cinjenica da je neshvatljivo glup. Sa fizikalijama koje ima, da ima pola Tadicevog mozga i makar nekakav pregled igre niko ziv ne bi mogao da ga drzi. Ovako sve sto treba uraditi je sacekati da izabere stranu i pustiti ga da ti se zakuca u noge, spetlja i izgubi loptu. Mislio sam da je to nabijanje lopte napred bez ikakve ideje i plana posledica manjka godina i iskustva ali on nije vise bas toliki klinac i mogao bi malo da pocne da misli na terenu. Bude li poceo da koristi mozak bice od njega nesto, u suprotnom ce zavrsiti kao slabija verzija Perice Ognjenovica.

Link to comment

Slazem se da je bio sasvim solidan u drugom, al Irci su se vec bili raspali na samu naznaku nekakvog pritiska na njihovu zadnju liniju kada su u posedu, tako da ne bih uzimao to kao neki ozbiljan faktor. Kao sto ne bih ni prvo poluvreme, kada je bio grozan, al ko nije.

Ono sto hocu da kazem je da ne vidim logiku u njegovom koriscenju u paru sa Maticem u utakmicama kao sto je ova. Dal imamo bolje? Ne znam, al mi se cini da necemo ni saznati ukoliko ne probamo, tako da cemo se verovatno iznenaditi ko putari snegom u januaru kad neka Danska zakuca na vrata, a mi bez rezervne varijante. Ne vidim zasto neko drugi nije dobio bar 30 minuta, tome valjda sluzi ovo. I na kraju jos Gudelj na beku, a tesko da ce tu dobiti i minut kada se igra za bodove.

Markec ima redak skill set, nemoj ga otpisivati jos uvek.

Link to comment

Slazem se da je bio sasvim solidan u drugom, al Irci su se vec bili raspali na samu naznaku nekakvog pritiska na njihovu zadnju liniju kada su u posedu, tako da ne bih uzimao to kao neki ozbiljan faktor. Kao sto ne bih ni prvo poluvreme, kada je bio grozan, al ko nije.

Ono sto hocu da kazem je da ne vidim logiku u njegovom koriscenju u paru sa Maticem u utakmicama kao sto je ova. Dal imamo bolje? Ne znam, al mi se cini da necemo ni saznati ukoliko ne probamo, tako da cemo se verovatno iznenaditi ko putari snegom u januaru kad neka Danska zakuca na vrata, a mi bez rezervne varijante. Ne vidim zasto neko drugi nije dobio bar 30 minuta, tome valjda sluzi ovo. I na kraju jos Gudelj na beku, a tesko da ce tu dobiti i minut kada se igra za bodove.

Markec ima redak skill set, nemoj ga otpisivati jos uvek.

 

Ma, ne otpisujem ga ja. Decko ima 20 godina, tek ce da igra. Samo kazem da mu je vreme da malo pocne da misli na terenu.

Link to comment

U načelu sam protiv povećavanja broja učesnika velikih takmičenja (EP u košarci je najnoviji primer), ali ovo sa 24 učesnika na Evropskom u fudbalu je sjajna stvar. Ipak je koncentracija kvaliteta najveća u Evropi i uvek se dešavalo da takmičenje ostane krnje za neku dobru reprezentaciju i neke klasne fudbalere. Ovo sa 24 reprezentacije je izgleda prava mera ...

 

Više se neće dešavati da se na šampionatu ne pojavi neko ko tamo zaslužuje mesto i više nema izvlačenja na tešku grupu, lošu sreću i sl ...

 

Tako da zaista nema mesta panici ... Jer ako ne možemo da se plasiramo na prva dva mesta, ako ne možemo da budemo najbolji treći, ili ako kao treći ne možemo da prođemo baraž, onda stvaaaarno ...

Link to comment

Ma, ne otpisujem ga ja. Decko ima 20 godina, tek ce da igra. Samo kazem da mu je vreme da malo pocne da misli na terenu.

Мало има играча који са двадесет не играју инстнктивно. Бенфика је много лепо место да се развије.

Link to comment

jebem li ga, meni se čini da dugo nismo imali potentniju ekipu. fali tu još par stvari - da bambi konačno dobije nogu, da mitrovića neko lobotomira, te da se kolarov nekako prinudi da igra kako dolikuje ili da se i njemu da noga. sve to, medjutim, pada u vodu pred cinjenicom da u dvojcu matic-tadic imamo vrhunska resenja na kljucnim pozicijama - centralni vezni i paker. sve ostalo se da srediti.

 

ubr, potpuno mi je nejasno zajebavanje sa omladinskom repkom. mitrovic je sinoc morao da bude u dablinu. decko jeste glup kao tocilo, ali ne bi bilo prvi put da preispoljni glupan bude istovremeno i vrhunski centarfor. a on ima sve sto treba za vrhunskog centarfora.

Link to comment

Mitrović u Dablinu, a Đuričić kod kuće. Neverovatno kako dečko propada. Kao kroz pesak. Nisam uspeo da se setim ijednog igrača koji je odigrao lošiju utakmicu nego ovaj juče.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...