Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Pa imamo mnogo povredjenih stopera - Subotic, Rajkovic, Nastasic (ova trojica bi trebalo uz Baneta i mozda Bisketa da budu okosnica odbrane repke). Raca je standardan jos od Antica. NIko ne zna sto ga zovu, al stalo ga zovu i svi ga zovu. Ono, borben je Raca... A Mrdja je najbolji strelac domace lige i realno igra dosta dobro ove godine. U principu ja jesam za to da zovu najboljeg strelca lige ako da makar 15 golova u sezoni, pa makar i pro forme, ali tako se motivisu strelci :)

 

Mi realno imamo odlican tim za reprezentaicju koji je prilicno mlad. Ovde nema npr. ni Filipa Djuricica (ne igra u psolednje vreme), Sulejmanija koi se povredio i ko zna koga jos... 

 

NA golu imamo samo Stojkovica, dok na ostalim pozicijma imamo po nekoliko igraca, ne retko i one vrhunske... Recimo sastav Stojkovic-Ivanovic, Nastasic, Subotic, Kolarov - Matic, Djuricic, Tadic, Basta - Markovic, Mitrovic bi mogao da igra veoma ozbiljan fudbal...

Ovo deluje bas ofanzivno do jaja. Umesto Djuricica staviti u vezu Jojica, Markovica na krilo i to je to.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ne da deluje ofanizvno nego je neodrzivo. Ko b sem Matica trcao u tom sistemu? Jedan iz dvojca Djuricic/Tadic mora na klupu. Cenim da je Tadic uvek logicniji izbor za startera. Markec mora na krilo, slazem se. Opet, nisam siguran da bi Jojara bio valjan partner Maticu, pre sam za defanzivnijeg igraca, cija je uza specijalnost cuvanje prostora ispred zadnje linije. Greota je ne dati prostora Maticu da se razmase prema napred. Mada gotovo da nemamo takvog, ali Gudelja bi trebali bar da probamo. Ili Krsticica.

Link to comment

Čovek je spor i trčkara. Naravno da je ukupna kilometraža velika. Nije ni čudo da je Murinjo ispizdeo na njega. Uopšte ne razumem zašto se o njemu izmišljaju bajke.

Link to comment

Čovek je spor i trčkara. Naravno da je ukupna kilometraža velika. Nije ni čudo da je Murinjo ispizdeo na njega. Uopšte ne razumem zašto se o njemu izmišljaju bajke.

 

I Jaja Ture je spor i trckara. Ne znam zasto se i o njemu izmisljaju bajke?

 

Svi ovi nabrojani igraci godinama igraju po jacim ligama i ako ne mogu trkacki da iznesu utakmicu onda su dzaba krecili.

Link to comment

Čovek je spor i trčkara. Naravno da je ukupna kilometraža velika. Nije ni čudo da je Murinjo ispizdeo na njega. Uopšte ne razumem zašto se o njemu izmišljaju bajke.

 

Naravno da igrac sa tolikim nogama i visinom ne moze da bude startan kao 20-30 cm nizi igraci, ali takve fizikalije mu nisu manjkavost, naprotiv.

Sa takvom gradjom ima luksuz da moze da dobija vazdusne duele rutinski, a opet je dovoljno pokretljiv da moze da odnese sve i po zemlji. Takticki se odlicno krece i ne trci uzalud, uglavnom je defanzivno upravo na onom mestu na kome treba da bude. U napadu daje isto solidan doprinos, a mislim da mu je ofanzivno najveci kvalitet sto moze da "ocisti" bilo koju loptu i preokrene situaciju u posedu.

Mislim da si nasao pogresnog igraca za kritiku. Niko ne tvrdi da je bas Yaya Toure, ali nije ni mnogo ispod tog nivoa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...