Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Pa kao nekad za vreme Sinise, vezba se gde da se padne za slobodni jer ako ga Siniša ne zvekne onda ništa.Mada sad ne vidim ni da znaju gde treba da padnu ni da bi neko mogao da ga izvede.
Sta ti je veceras?
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Може ли Синиша као селектор да ускаче код слободњака?
Secam se jedne price mog drugara kada je isao da gleda trening Partizana za vreme Mateusa i kaze postavi on njih na dve strane kaze "ocu ovo da radite" i sutne loptu igracu udaljenom 70 metara kome lopta padne pred noge. Kad su oni krenuli da pokusavaju isto to lopte su isle na tribine, na obliznju livadu...
Sta ti je veceras?
Que?
Link to comment

do 16.10. (Belgije u Beogradu) znacemo na cemu smo, a mozda i pre toga. na osnovu ovog ne mozemo znati apsolutno nista. raduje sto su s nama u grupi sve tradiciionalno jaka fudbalska imena, jer u takvim grupama smo uvek bolje prolazili ili makar imali maksimalno ozbiljan pristup.i cini mi se da talasatte preterano u vezi Belgijanaca. ja mislim da ce Makedonci da ih zveknu u Skopju i da ce to bude kraj hajpa. kiksare su to.edit: i super-zanimljiva nam je grupa. sva tri znaka u igri na 90% utakmica.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Sve tradicionalno jaka fudbalska imena? Vels? Skotska? Makedonija? Pa i Belgija tesko da moze da se pohvali rezultatima u posljednjih vise od nekoliko godina iako stoji da su veoma perspektivni.

Edited by Feindouno
Link to comment

pa u poredjenju sa Azerima, Kazacima, Estoncima i ostalima koji su nam uzimali skalp poslednjih godina - da, zemlje sa tradicijom. takve deljemo. ili smo makar nekad to cinili.

Link to comment

Koliko se sećam, neko od cigana je ovde priželjkivao Lekića kao ludilo u odnosu na ovo što imamo. Što se mene tiče, ne bi bilo zgoreg da on i veliki talenat L. Marković dobiju crnogorsko državljanstvo.

Link to comment
Koliko se sećam, neko od cigana je ovde priželjkivao Lekića kao ludilo u odnosu na ovo što imamo. Što se mene tiče, ne bi bilo zgoreg da on i veliki talenat L. Marković dobiju crnogorsko državljanstvo.
to je bilo kada se raspravljalo da li imamo bolje napadace od zigica, pantelica i lazovica. :D
Link to comment
Koliko se sećam, neko od cigana je ovde priželjkivao Lekića kao ludilo u odnosu na ovo što imamo. Što se mene tiče, ne bi bilo zgoreg da on i veliki talenat L. Marković dobiju crnogorsko državljanstvo.
ma ja mislim da se siniša naložio kad je video kako barsa i španija osvajaju trofeje i da želi da isto tako igramo. bez napadača. neće tu za lekića biti mesta od poslednjih 15 minuta kad budemo bunarili. vidim da je slao ignjovskog pozadi da igra maskerana, mali marković valjda treba da bude mesi, itd. problem je što ne možeš da prepišeš sistem, ma koliko ga verno prepisao, što normalnom čoveku nije potrebno objašnjavati.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...