Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Glavni utisak je da mi gol možemo samo slučajno da damo.
sto i nije lose...partizan protiv ozbiljne ekipe ne moze ni slucajno...za radovanovica nikada nisam cuo, verovatno neko iz zvezde ko treba da se proda?
Link to comment
za radovanovica nikada nisam cuo, verovatno neko iz zvezde ko treba da se proda?
Ne, igra negde u Italiji, zadnji vezni. Igrao je protiv Spanije, cini mi se.Inace, vasa skola.
Link to comment

Radovanovic je neka Novara iz Italije ili tako nesto, inace bivsi igrac Partizana, a mozda i treba da se proda, ne znam.Jel prva sa Skotskom? Ta utakmica ce i ovu da presije po odvratnosti.Nemanja Neca Tomic nije bio toliko ocajan kad je usao...

Link to comment

gde ga je samo sinisa iskopao...sa pozajmice na pozajmicu, ocekujem da se vrati u partizan uskoroKarijeru nakon Smedereva nastavio u italijanskoj Atalanti, koja ga je odmah prosledila na pozajmicu u drugoligaša Pizu. Nakon povratka sa pozajmice, iako je tim iz Bergama ispao u Seriju B, u novoj sezoni trener Antonio Perkasi nije računao previše na povremenog mladog reprezentativca Srbije pa ga je klub iz Bergama pozajmio Bolonji, a zatim i Novari

Link to comment

Prva u Skotskoj, tu ocekujem dobar otpor i poraz 2-0, zatim docekujemo neugodne Velsane koje je Bosna unakazila u gostima veceras.Tu bi se vec moglo do boda uz teskih 0-0.

Link to comment
Pa iz prekidaSrpska skola antifudbala. prekid igre i defanzivni blok™
Iz kog prekida? Ti si primetio nešto uvežbano?Inače, Ignjovski je 1 opak retard.
Link to comment

Pa kao nekad za vreme Sinise, vezba se gde da se padne za slobodni jer ako ga Siniša ne zvekne onda ništa.Mada sad ne vidim ni da znaju gde treba da padnu ni da bi neko mogao da ga izvede.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...