Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Belgija rastura, 4-2 protiv Holandjana.
Ljudi kod nas ne kapiraju da Belgijanci imaju vrlo jaku generaciju i da su posle Hrvata favoriti broj jedan, a sa Hrvatima sa Stimcem da su jedino oni favoriti.
Link to comment

Kolika je štetočina ovaj Marković, koliko je napada pokrenuto ali se završilo nakon dodavanja ka njemu. E komšije, trebali ste to zavaliti Čelziju kad su nudili one milijone, ovako, mrka kapa.

Link to comment
Ljudi kod nas ne kapiraju da Belgijanci imaju vrlo jaku generaciju i da su posle Hrvata favoriti broj jedan, a sa Hrvatima sa Stimcem da su jedino oni favoriti.
Meni je Belgija glavni favorit bila na pocetku a sada je jos veci. Edited by borris_
Link to comment

Lepo je sto Sinisa daje sansu klincima (Micko, Nastasic, Maksimovic, Markovic), ali bolje bi bilo da uigrava tim za Velsane i Skote, posto su te utakmice za manje od mesec dana. Tek kad je Ninkovic usao, poceli smo da licimo na fudbalski tim.Kad vec voli da izmislja nove formacije, sto onda ne uigrava igrace koji ce zaista igrati? Ovo mu dodje kao gubljenje vremena i zivaca. Mozemo do sutra da igramo, gol necemo dati.

Link to comment
Kolika je štetočina ovaj Marković, koliko je napada pokrenuto ali se završilo nakon dodavanja ka njemu. E komšije, trebali ste to zavaliti Čelziju kad su nudili one milijone, ovako, mrka kapa.
kako da ne
Link to comment
Kolika je štetočina ovaj Marković, koliko je napada pokrenuto ali se završilo nakon dodavanja ka njemu. E komšije, trebali ste to zavaliti Čelziju kad su nudili one milijone, ovako, mrka kapa.
Dobro, ne moze decko da igra najisturenijeg. To jasno kao dan.Uopste, jos uvek ima prilicno nedefinisanu poziciju. Bice on dobar igrac ali ne onoliko koliko se cinilo posle pocetnog hypea.Ako je stvarno prodat Celziju za 7 miliona, to je posao decenije.
Link to comment
Meni je Belgija glavni favorit bila na pocetku a sada je jos veci.
Meni su bila braca, ali je sad jasno da ce tu biti bar privremenog raspada sistema. Steta sto mi nismo sposobniji da to iskoristimo.Ovako Belgijanci prvi, pa cemo videti ko ce biti iza njih. Ovu odbranu koju Belgijanci imaju bi mnoge jace reprezentacije pozelele. Ajaxova skola velikim delom. Edited by Eraserhead
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...