Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Sad sam na B92 procitao text o Nevenu Suboticu i kako se opredelio za Srbiju pored poziva USA, BiH, Nemacke i Hrvatske.Citajuci njegov bio shvatio sam po kom osnovu moze da igra za Srbiju, USA, ili BiH. Ali na koju foru je mogao da zaigra za Nemacku ili Hrvatsku, to mi uopste nije jasno. Moze li neko da mi objasni?

Link to comment

Verovatno je mogao da dobija njihovo dryavljanstvo po raznim osnovama, pa je mogao da zaigra i za njihovu repku

Link to comment
Stankoviću možda pukao mišić :blink:
ma daj bre, nemoj da zajebavas.edit jel se povredio uopste? Edited by kojot
Link to comment

Sve je kul, L'Ekip je objavio da mu je možda pukao mišić, ali nije ni povređen već je samo bio na nekim dodatnim lekarskim pregledima koje je prethodno preskočio zbog Lige Šampiona.

Link to comment

Pojavila se informacija na nekom francuskom sajtu da propusta prvenstvo zbog povrede ali je nas portparol to demantovao. Deki je samo propustio jucerasnji trening zbog bolova u listu ali ce danas igrati drugo poluvreme.

Link to comment
Sve je kul, L'Ekip je objavio da mu je možda pukao mišić, ali nije ni povređen već je samo bio na nekim dodatnim lekarskim pregledima koje je prethodno preskočio zbog Lige Šampiona.
uh, dobro je.neka ga duva ekipa iz l'ekipa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...