Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Ne bi iznenadilo da se ovo Vidićevo iskoristi kao podršku Tončevu, Terziću ili nekoj sličnoj jajari sa veličanjem predsednika na kraju.

Ovo je rat za fotelje iste grupe bitangi u koji Vidić može biti uvučen a da nema pojma.

Nemam nikakve informacije, ne znam ništa, nego samo eto iz iskustva se ne bih zaletao hvalospevima.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Muslin po svaku cenu, tj. nesto je trazio ili je od nekoga nesto dobio, nije hteo da zove SMS u reprezentaciju a trebalo je samo da ga dva puta ubaci sa klupe da ga zapljunemo za Srbiju da ne ode da igra za CG ili BiH, cime je on pretio. Sto dosta toga govori o obojici.

Dakle Muslin je slicno govno.

  • +1 1
Link to comment

Vidicu svaka cast, ne znam da li je uvucen u neki rat za fotelju (ne vjerujem jer ima i ovaj pasus "nesportski odnosi Zvezde i Partizana") ali mu je svaka na mjestu.

Edited by borris_
  • +1 2
Link to comment

ne verujem da je vidic uvucen u nesto ljigavo, taj je cudna sorta (u pozitivnom smislu?). ali, ja sam, i pored svog poluvekovnog zivotnog iskustva, cesto naivan, pa neretko gresim. u svakom slucaju, nadam se da je ljigavcima iz saveza barem presela jutrosnja kafica.

Link to comment

ako je Vidara iole blizak užičkom LDP-u preko Nataše Mićić, onda ni Vučić neće imati ništa protiv njega, kao veliki Zvezdaš.. kako god  ako reši da preuzme savez, valjda prođe bolje nego Vasović kad je pokušao

Link to comment
1 hour ago, Mark Rothko said:

Ne bi iznenadilo da se ovo Vidićevo iskoristi kao podršku Tončevu, Terziću ili nekoj sličnoj jajari sa veličanjem predsednika na kraju.

Ovo je rat za fotelje iste grupe bitangi u koji Vidić može biti uvučen a da nema pojma.

Nemam nikakve informacije, ne znam ništa, nego samo eto iz iskustva se ne bih zaletao hvalospevima.

 

Vidic je jos kao tinejdzer u Zvezdi bio van tih krugova i ostao je van tih krugova. On je lik s rogatim karakterom i zna s kakvom bagrom ima posla, nema teorije da ga neko navuce i iskoristi. Da li ovaj njegov rant moze ili ne moze da se iskoristi to je drugo pitanje, ali to sto postoje sanse za to ne znaci da covek mora da cuti da ga neko ne bi zloupotrebio. Potpuno sam uveren da je ovo sto je rekao iskljucivo iz njegove glave i da iza njega ne stoji niko osim njegova sopstvena savest.

Link to comment
9 minutes ago, harper said:

 

Vidic je jos kao tinejdzer u Zvezdi bio van tih krugova i ostao je van tih krugova. On je lik s rogatim karakterom i zna s kakvom bagrom ima posla, nema teorije da ga neko navuce i iskoristi. Da li ovaj njegov rant moze ili ne moze da se iskoristi to je drugo pitanje, ali to sto postoje sanse za to ne znaci da covek mora da cuti da ga neko ne bi zloupotrebio. Potpuno sam uveren da je ovo sto je rekao iskljucivo iz njegove glave i da iza njega ne stoji niko osim njegova sopstvena savest.

Hm, medju najvaznijim vestima u svim rezimskim govnoidima, tesko je to tako kako ti kazes. Mozda on misli ispravno ali je ocigledno neko drugi to pogurao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...