Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 hour ago, goofs said:

 

Ne zezaj, na papiru sve to sto si rekao stoji, ali amaterizam koji vristi iz Krstaje i njegovog strucnog staba, pa i celog saveza, prosto vapi za promenama. 
Od nepripremanja utakmica na SP, svadje i otpisivanja najboljeg defanzivca kojeg imamo, drugu najbolju zadnju vezaru i jos par igraca, do guranja nekih menadzerskih kombinacija (kao i uvek), javnog pickaranja igraca, pizdarije sa Banetom... Covek je tu jer je u dilu sa Kokezom i plejadom menadzera i nece praviti probleme kada neko treba da se (ne) pozove. Takvog po defaultu treba skloniti.

Meni je veci problem da prihvatim apriorne stavove o "vristecem amaterizmu", dilovima, bescascu i pokvarenjakluku Krstajica i FSS, nego Krstajicevo skromno poznavanje posla kojim se bavi. 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ako se polufinale tog fajnal fora igra na jednu utakmicu kod uspesnije ekipe, gde se igra finale? Bice dosta tesko u ovakvom stanju da se prodje i polufinale ako gostujemo... Ako sam dobro pohvatao treba nam remi Skotske i Izraela veceras i to je jedina sansa da igramo kuci u polufinalu. Norveska sigurno igra kuci a Finska u gostima to polufinale. Ako bude nereseno veceras prolazi Izrael i igra u gostima a mi kuci. U slucaju bilo cije pobede igramo u gostima.

Edited by W.F.C.
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Negde procitah da je F4 u Portugalu

 

 

To je F4 za A grupu i titulu osvajaca LN i igra se u junu 2019. Ostala tri F4 nizih grupa su po drugacijem sistemu i u drugom terminu, mart 2020.

Link to comment
28 minutes ago, W.F.C. said:

Ako se polufinale tog fajnal fora igra na jednu utakmicu kod uspesnije ekipe, gde se igra finale? Bice dosta tesko u ovakvom stanju da se prodje i polufinale ako gostujemo... Ako sam dobro pohvatao treba nam remi Skotske i Izraela veceras i to je jedina sansa da igramo kuci u polufinalu. Norveska sigurno igra kuci a Finska u gostima to polufinale. Ako bude nereseno veceras prolazi Izrael i igra u gostima a mi kuci. U slucaju bilo cije pobede igramo u gostima.

 

Ne mora da znaci da cemo igrati protiv Norveske i Skotske/Izraela, mozda neko od njih ode direkt kroz kvalifikacije. A mozda i u zrebanju izvucemo Finsku? A i taj X nije toliko nerealan posto obe ekipe jure pobedu za prvo mesto.

Link to comment
30 minutes ago, W.F.C. said:

Ako se polufinale tog fajnal fora igra na jednu utakmicu kod uspesnije ekipe, gde se igra finale? Bice dosta tesko u ovakvom stanju da se prodje i polufinale ako gostujemo... Ako sam dobro pohvatao treba nam remi Skotske i Izraela veceras i to je jedina sansa da igramo kuci u polufinalu. Norveska sigurno igra kuci a Finska u gostima to polufinale. Ako bude nereseno veceras prolazi Izrael i igra u gostima a mi kuci. U slucaju bilo cije pobede igramo u gostima.

 

Domacin finala se zreba - pre polufinala ce se znati da li ce domacin u finalu biti pobednik jednog ili drugog polufinala.

 

A sto se tice nase situacije - to je to. Ako budemo prvi u grupi (nevezano od toga da li smo pobedili Litvaniju ili ne), u eventualnom polufinalu baraza smo sigurno domacin samo ako Skotska i Izrael odigraju nereseno. Ako ne bude nereseno, u polufinalu smo domacin samo ako Norveska i/ili Skotska/Izrael se direktno plasiraju na EP kroz kvalifikacije.

 

 

Link to comment
On 19.11.2018. at 8:05, John Coltrane said:

Jbt prvi deo takmicenja usao u finis a i dalje se ne zna ko sta kad kako?!

Zavrsni turnir lige nacija igraju samo pobednici A lige (Engleska, Svajcarska, Portugal i Holandija) i njihove grupe u kvalifikacijama ze EP imace jednog ucesnika manje da bi im se oslobodio termin za zavrsni turnir. Svi ostali su igrali da bu se rangirali na zajednickoj tabeli

(https://en.m.wikipedia.org/wiki/2018–19_UEFA_Nations_League#Overall_ranking) koje funcionise tako sto se prvo gleda liga i mesto u grupi i onda se rangira unutar toga po bodovima. Ova rang lista se gleda za sesire za zreb (po 10 u jednom sesiru), kao i za to ko ce nakon kvalifikacija moci kroz dodatni plej of (16 reprezentacija ce se boriti za 4 dodatna mesta po jedno iz svake lige) moci na EP. U taj plej of ce samo oni (po 4 najbolja u okviru svake lige) koji nisu uspeli kroz kvalifikacije da se plasiraju. Naravno pobednici grupa u sledecem ciklusu LN idu ligu iznad i obrnuto.

Link to comment

Tako je, vrlo je bitno da veceras pobedimo jer pored toga sto cemo biti u top 4 za ligu C kao jedan od pobednika grupe (sigurno imamo bekap varijantu kada se zavrse kvalifikacije protiv jos 3 najbolja iz C koja se ne budu kvalifikovali); u sledecem ciklusu ulazimo u ligu B i automatski ne mozemo ispod 24. mesta, sto znaci da ce biti dovoljno da ne budemo poslednji u grupi da bismo usli top 20 tj drugi sesir za sledeca zrebanja. 

Svakako cemo biti u 3. sesiru zada za zreb za EP  jer cak iako zaseremo veceras i a Rumuni pobede u PG i budemo 2. u grupi, bicemo u top 2 najbolja drugoplasirana u okviru lige C (vec sada smo bolji od Bugara i Madjara koji su drugi u svojim grupama - tj bicemo najmanje 30.mesto tj 3. sesir)

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Inace ako spojimo nastupe na SP i EP bice to prvi put posle 20 godina. I razmisljam da bi bolje bilo da se plasiramo ne kroz kvalifikacije nego kroz plejof u martu, prosto bice manje vremena do samog EP i manje sanse za gluposti, smene, svadje i ostalo.

Edited by W.F.C.
Link to comment
12 hours ago, Dimitrije said:

Meni je veci problem da prihvatim apriorne stavove o "vristecem amaterizmu", dilovima, bescascu i pokvarenjakluku Krstajica i FSS, nego Krstajicevo skromno poznavanje posla kojim se bavi. 

То је Србија. Сви знају ракетлу да возе и сви све знају шта се дешава иза кулиса.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...