Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

3 minutes ago, MiddleClass said:

Naravno, opste je poznato da gol u 91. vrijedi pola gola ili je user. :fantom:

lol jesi li ti gledao to prvenstvo, mučenje i produžeci u svim tekmama, ej mi jednu mađarsku nismo nadigrali već smo morali da se spašavamo u sudijskoj nadoknadi, druga bi stvar bila da smo promašil pre toga boga oca šansi :happy:

ali super ako je to tebi odlika velikog trenera

Link to comment
3 minutes ago, dragance said:

Ispod pojasa... uf. 

Mazu od AC Milana ne mogu da smislim.

ovog drugog nikada i nisam.

 

Ova repka zaslužuje jedino neki takav duo...mada i ovaj nesrećnik Krrstaja je skroz ok rešenje za klupu.

Link to comment

Meni se prividja Stankovic, i mislim da bi on uradio nesto na planu zestine ali bi kondicija srednjeg terena osetno pocela da opada. Ne mozemo da zadrzimo Mladena za selektora/trenera odbrane, Deki neka preuzme napad a za srednji red treba 1 Piksi (ili bar Beckenbauer) da uvede reda.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

on je u uefa, neki pomoćnik čeferina za mlađe kategorije, uz to bio bi to još jedan početnik u nizu a znamo kako obično sa njima prolazimo, pixi sa druge strane bi bio manji rizik u trenerskom smislu

Link to comment
55 minutes ago, gone fishing said:

lol jesi li ti gledao to prvenstvo, mučenje i produžeci u svim tekmama, ej mi jednu mađarsku nismo nadigrali već smo morali da se spašavamo u sudijskoj nadoknadi, druga bi stvar bila da smo promašil pre toga boga oca šansi :happy:

ali super ako je to tebi odlika velikog trenera

 

Стварно срамотно. Мислим да треба да се одрекнемо те титуле и извинимо љубитељима фудбала попут тебе.

Link to comment

ja sam samo pokušao realno bez mitomanije da sagledam njegove trenerske kvalitete, a kakvi su oni valjda bolje prikazuju 3 godine njegovog rada u americi od jednog turnira

- uostalom da je on zaista perspektivan trener i toliko kvalitetan kakvim ga mnogi smatraju, zar ne misliš da bi ga posle te titule zvali klubovi iz njegove španije, ne real i barsa ali neki depresivo la korunja ili makar malaga ili las palmas :happy:

avaj mi bolje poznajemo fudbal od njih :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...