Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Salu na stranu, malo je priglupo onda...izborio si se kroz ovih 6 utakmica za nesto a onda cekas jos 10 novih u kvalifikacijama da vidis na cemu si... Mislim da su s tajmingom najvise promasili. U sustini iskmplikovali su ,ali eto nema vise onih smarackih prijatejskih bar.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Kako je ono penal nad Maticem? Scekic postavlja nogu, Matic umjesto lopte sutira Scekica po listu i pada.

 

Srbija 5 meceva 5 penala.

 

Vraca UEFA za Briha. :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment
1 hour ago, ronin said:

Koji smo mi sad šešir za kvalifikacije za EURO?

Ako sam dobro shvatio V.N sa SK mislim da smo drugi,i u slučaju da izgubimo od Litve

 

Nisam znao,kako kaže Timi , da se fajnalfor igra po završetku kvalifikacija 

Po meni bolja opcija prvo ti mečevi pa timovi koji obezbede Evro,neka se ostave u jednoj grupi i neka igraju međusobno prijateljske 

Link to comment
10 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ako sam dobro shvatio V.N sa SK mislim da smo drugi,i u slučaju da izgubimo od Litve

 

Nisam znao,kako kaže Timi , da se fajnalfor igra po završetku kvalifikacija 

Po meni bolja opcija prvo ti mečevi pa timovi koji obezbede Evro,neka se ostave u jednoj grupi i neka igraju međusobno prijateljske 

Nije ni to to, ali ovo je bezveze da odigras jedan mini ciklus bez zavrsnice, pa na prolece ulazis u skraceni ciklus kvalifikacija, pa tek na jesen kome se sta zapadne. Zakomplikovali su ga, ali ajde da vidimo.

Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Nije ni to to, ali ovo je bezveze da odigras jedan mini ciklus bez zavrsnice, pa na prolece ulazis u skraceni ciklus kvalifikacija, pa tek na jesen kome se sta zapadne. Zakomplikovali su ga, ali ajde da vidimo.

Šta je skraćeno? 

Link to comment
8 hours ago, W.F.C. said:

I dobro, jel ce se odmah u utorak znati parovi polufinala C divizije i ko je domacin ili ima neki zreb?

 

7 hours ago, Timmi said:

Znace se za godinu i po kad zavrse kvalifikacije.

 

Losa stvar kod ovog sistema je sto neki island sad moze da pogubi sve meceve u kvalifikacijama i opet bude na dvije pobjede od prvenstva i jos ima prednost domaceg terena u polufinalu.

 

Izvlačenje za final four  je 3. Decembra.

Link to comment
18 minutes ago, borris_ said:

 

 

Izvlačenje za final four  je 3. Decembra.

final four je skroz druga stvar od baraza za ep. on se igra izmedju cetiri pobjednika grupa prve lige da se utvrdi pobjednik kvalifikacija i nema nikakve veze s kvalifikovanjem za ep.

Link to comment
16 minutes ago, Timmi said:

final four je skroz druga stvar od baraza za ep. on se igra izmedju cetiri pobjednika grupa prve lige da se utvrdi pobjednik kvalifikacija i nema nikakve veze s kvalifikovanjem za ep.

 

Fajnal for se igra da bi se dobio sampion Lige nacija za 2018/19, odrzava se u Portugalu u junu 2019. i ucestvuju Portugal, Engleska, Svajcarska i Holandija (ako ne izgubi u Nemackoj) ili Francuska (ako Nemacka pobedi Holandiju).

 

Edit. Da bismo mi vec sada obezbedili da igramo na domacem terenu u polufinalu eventualnog baraza za EP u martu 2020, pored prvog mesta u grupi (bez obzira da li pobedimo Litvanuju ili ne), neophodno je da;

- Skotska-Izrael odigraju nereseno ILI

- da Norveska ne pobedi Kipar na Kipru ILI

- Bugarska pobedi Sloveniju (u Bugarskoj) sa vecom razlikom nego Norveska Kipar.

 

Edited by az67
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...