Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

36 minutes ago, MiddleClass said:

Znaci Djukic je dobar trener jer je radio u Primeri, a Stanoje los jer je visio po kineskim drugim i saudijskim ligama.

 

Svidja mi se razmisljanje... :)

teča se već pokazao kao selektor a i kasnije kao trener valensije :happy: a pečat je udario u drugom mandatu u pfc

Link to comment
Meni se prividja Stankovic, i mislim da bi on uradio nesto na planu zestine ali bi kondicija srednjeg terena osetno pocela da opada. Ne mozemo da zadrzimo Mladena za selektora/trenera odbrane, Deki neka preuzme napad a za srednji red treba 1 Piksi (ili bar Beckenbauer) da uvede reda.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk


on je u uefa, neki pomoćnik čeferina za mlađe kategorije, uz to bio bi to još jedan početnik u nizu a znamo kako obično sa njima prolazimo, pixi sa druge strane bi bio manji rizik u trenerskom smislu
Stanković je započeo trenersku karijeru kao pomoćnik u Udinezeu (Stramaćoni beše prvi trener, ako se ne varam) i imao još jednu u Interu, ali je posle prve dve sezone odlučio da batali. Kaže da je za sebe mislio da će mu ta uloga i poziv biti ok, međutim malo vremena mu je bilo potrebno da shvati da se nervira previše, da na mnoge stvari ne može da utiče, jer ne igra i da ipak ne želi da ostatak života provodi na taj način uz toliku količinu stresa koju je brzo prepoznao kod sebe.
Tako da, on kao trener/selektor mislim da ni u kom slučaju ne dolazi u razmatranje. Na to ide i uloga koju ima u Uefa i od koje ne verujem da će se lako odreći zarad nekog eksperinenta.
Moje mišljenje je da će mooožda u nekom momentu preuzeti savez, no ne verujem da će ovi šakali skoro ispustiti taj plen.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, ronin said:

Na JNA se igra...Ko zna kakva je to kaljuga.

 

To je bas greska, morala je ova utakmica da se igra na Marakani. Em je veci teren i pogoduje ekipama koje napadaju, em je trava u daleko boljem stanju od one na JNA. Doduse, nece stici teren da se toliko raspadne do sutra, trebalo bi da drzi bar jedno poluvreme. To ce ionako biti problem jos sutra, vec od sledeceg ciklusa utakmica bice prikljuceno grejanje na Marakani i vise uopste ne treba setati utakmice po raznim njivama i livadama. Sve utakmice reprezentacije, narocito zimske, morace da se igraju na Zvezdinom stadionu dok se ne napravi neki bolji stadion.

Link to comment

Na JNA se igra. Posle snega, kise ko zna kakav ce teren da bude. Zato sam to rekao.

Ja cu biti prvi koji ce dignuti glas i reci zasto sada menjtai Krstajica, ako osvoji ovu grupu?

Njega nije trebalo stavljati pred SP. Ako nije smenjen nakon SP zasto sada?

Mi ovo uopste nismo lose odigrali osim drugog poluvremena sa CG u Beogradu.

Svaku utakmicu smo bili bolji.

Samo neozbiljnost igraca je dovela do toga da nismo na max ucinku.

Promaseni jedanaesterci u Bukurestu i Beogradu(2-0 najopasniji rezultat)

Jedan glupo napravljen jedanaesterac u Beogradu protiv Rumuna koje smo unistili u toj utakmici po igri.

 

Moguce da ce se sve raspasti u kvalifikacijama za EP ali po ovome sto je odigrano u ovoj grupi to nije lose.

Link to comment
5 hours ago, gone fishing said:

ja sam samo pokušao realno bez mitomanije da sagledam njegove trenerske kvalitete, a kakvi su oni valjda bolje prikazuju 3 godine njegovog rada u americi od jednog turnira

- uostalom da je on zaista perspektivan trener i toliko kvalitetan kakvim ga mnogi smatraju, zar ne misliš da bi ga posle te titule zvali klubovi iz njegove španije, ne real i barsa ali neki depresivo la korunja ili makar malaga ili las palmas :happy:

avaj mi bolje poznajemo fudbal od njih :D

Момак ти њега у Америци ниси пратио уопште.  Погледаш резултате и то је то. Пауновићев проблем је што сваку сезону је пошињао са новим тимом, МЛС нека правила, Ватрогасци из Чигака имају крш управу. А да Грујан, Мијат Гаћиновић, Живковић, Максимовић, Рајковић су један тежак курац на бициклу...:ph34r:

Link to comment
36 minutes ago, pasha said:

Na JNA se igra. Posle snega, kise ko zna kakav ce teren da bude. Zato sam to rekao.

Ja cu biti prvi koji ce dignuti glas i reci zasto sada menjtai Krstajica, ako osvoji ovu grupu?

Njega nije trebalo stavljati pred SP. Ako nije smenjen nakon SP zasto sada?

Mi ovo uopste nismo lose odigrali osim drugog poluvremena sa CG u Beogradu.

Svaku utakmicu smo bili bolji.

Samo neozbiljnost igraca je dovela do toga da nismo na max ucinku.

Promaseni jedanaesterci u Bukurestu i Beogradu(2-0 najopasniji rezultat)

Jedan glupo napravljen jedanaesterac u Beogradu protiv Rumuna koje smo unistili u toj utakmici po igri.

 

Moguce da ce se sve raspasti u kvalifikacijama za EP ali po ovome sto je odigrano u ovoj grupi to nije lose.

prvi preduslov da srbija ikada uopste pokusa da postigne neki uspeh u medjunarodnom fudbalu je odlazak krstajica i svih onih koji su odgovorni za njegovo dovodjenje. dok se to ne dogodi bicemo to sto i jesmo, reprezentacija koja nikad ne uspeva da realizuje svoj potencijal do kraja. svaki delimicni uspeh, ili poneka pristojno odigrana utakmica reprezentacije, plod je individualnog kvaliteta igraca. 

Link to comment

Tu se slazem.

Ali da li trenutno postoji bolja alternativa? Da li postoji verovatnoca da ova ekipa iz fss trenutno ode?

Ako Krstajic osvoji ovu grupu ne treba ga ganjati pa ce se videti u kvalifikacijama za EP koliko moze protiv jacih iz prva 2 sesira. U slucaju da bude tropa onda novi selektor za baraz LN i novu sansu za EP.

Link to comment
1 hour ago, pasha said:

Na JNA se igra. Posle snega, kise ko zna kakav ce teren da bude. Zato sam to rekao.

Ja cu biti prvi koji ce dignuti glas i reci zasto sada menjtai Krstajica, ako osvoji ovu grupu?

Njega nije trebalo stavljati pred SP. Ako nije smenjen nakon SP zasto sada?

Mi ovo uopste nismo lose odigrali osim drugog poluvremena sa CG u Beogradu.

Svaku utakmicu smo bili bolji.

Samo neozbiljnost igraca je dovela do toga da nismo na max ucinku.

Promaseni jedanaesterci u Bukurestu i Beogradu(2-0 najopasniji rezultat)

Jedan glupo napravljen jedanaesterac u Beogradu protiv Rumuna koje smo unistili u toj utakmici po igri.

 

Moguce da ce se sve raspasti u kvalifikacijama za EP ali po ovome sto je odigrano u ovoj grupi to nije lose.

 

Bold 1 - A tebi je ovo kao neki uspeh?!?

 

Bold 2 - Cudno je da ti isti igraci kada igraju u svojim klubovima i nisu bas poznati po "neozbiljnosti" ergo to ne moze biti do igraca. Oni kada su tu samo slede kako im funkcioneri daju za primer... Isto bi bilo kod mene na poslu, ako vidi da mi je je gazda neozbiljan i ne radi u interesu firme i da je pajser, sigurno je da nece pozitivno uticati na moje zalaganje i trud...

 

Edit: I nemoj tu pricu u fazonu nema alternative, ima je sigurno pa makar bio stranac... Evo Jokan je slobodan, npr.

Edited by assignment
Link to comment

A moze se upravo videti i u fudbalu kod Zvezde i u kosarci kod Partizana, koja je ogromna razlika da li je TRENER na klupi ili neki amater i prodavac magle.... Cim je tu trener koji zna sta radi, ti isti igraci ce izgledati mnogo ozbiljnije. Kako je moguce da smo mi verovatno jedina selekcija na svetu koja nije otisla na neko veliko takmicenje (SP/EP) uz bar1 skandal, i onda razocarana vracenja sa minimum 2-3 novih skandala? Sve je laz i krivi drugi? Nece biti, amateri, profiteri, menedzeri, zlobnost, sujeta.

 

U nekom tom periodu od recimo 30 godina, nemackoj reprezentaciji je najveci skandal bio ´94 jer je Effenberg pokazao srednji prst svojim navijacima. Pa bio jednom kod Francuza i bese u Holandiji ali zbog rasne osnove... A kod nas nije pitanje da li ce biti skandala, samo je pitanje ko i kako :D

Edited by assignment
Link to comment

Ja se slazem sa vama da Krstajic nije trebao uopste da bude postavljen pred SP.

A sto se tce stranaca, dva velika strana imena su bili nasi selektori(Advokat i Klemente) i nijedan se nije proslavio.

 

Link to comment
2 minutes ago, pasha said:

Ja se slazem sa vama da Krstajic nije trebao uopste da bude postavljen pred SP.

A sto se tce stranaca, dva velika strana imena su bili nasi selektori (Advokat i Klemente) i nijedan se nije proslavio.

 

 

Pa to, bila su imena iz dalekih vremena, ali Advokat je bio vec davno bivsi kada je bio kod nas, vukao se od jedne vukojebine do druge i nigde se nije proslavio. Kod Klementea smo igrali egal tekme sa Portugalom, da je ostao duze verujem da bi uspeo. Ali ovde se ocekuje istant uspeh, kao da je velika tajna da kontinuitet trenera (dok ima pomaka) moze da donese bolje rezultate.  Ceni da posle Osima nijedan selektor nije uspeo da spoji vise od 1 ciklusa...

Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

To je bas greska, morala je ova utakmica da se igra na Marakani. Em je veci teren i pogoduje ekipama koje napadaju, em je trava u daleko boljem stanju od one na JNA. Doduse, nece stici teren da se toliko raspadne do sutra, trebalo bi da drzi bar jedno poluvreme. To ce ionako biti problem jos sutra, vec od sledeceg ciklusa utakmica bice prikljuceno grejanje na Marakani i vise uopste ne treba setati utakmice po raznim njivama i livadama. Sve utakmice reprezentacije, narocito zimske, morace da se igraju na Zvezdinom stadionu dok se ne napravi neki bolji stadion.

Zvezda igra kup u sredu, verovatno je to razlog.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...