Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Jesu ovi uopšte našli zamjenu za Muslina prije nego li su krenuli u njegovo pedaliranje ili ovo sad mediji mlate slamu pričama kako su i Piksi i Miha odbili pa se licitira imenima Stanoja i Apoel Jovanovića? Ako je istina, onda su ovi još veći diletanti nego što se zamišljalo, sad će da na buvljaku i Ž. stanici da ganjaju ljude s pitanjem "Želite li da budete selektor?"

 

Na kraju uskače SNS komisija u sastavu Vučić-Kokeza-mali Nikolić ali ova dvojica potonjih će biti pomoćni treneri.

Link to comment

naći će nekoga ko se neće mnogo mešati u spisak™,  jer ko zna kad ćemo sledeći put imati ovako buljašku grupu i plasirati se na svetsko. mnogo njih treba namiriti, a svaki subaša koji drži do sebe ima bar jednog fudbalskog sužnja koga valja prodati...

Link to comment

naći će nekoga ko se neće mnogo mešati u spisak™,  jer ko zna kad ćemo sledeći put imati ovako buljašku grupu i plasirati se na svetsko. mnogo njih treba namiriti, a svaki subaša koji drži do sebe ima bar jednog fudbalskog sužnja koga valja prodati...

 

+1

 

I posle zasto ne gledam/ne "navijam" za 'pstaciju ili neki nas klub. Pa bre oni sami za sebe ne navijaju. 

Link to comment

Miško Brada iz Andjusovih priča :lolol:?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

On stvarno postoji? :)

Kazu da Muslin i nije u Srbiji i da su Miha i Piksi otpali, ostali Stanojevic i onaj iz Apoela. Bas malo informacija ima o svemu, bar da Muslin napravi KZS i kaze o cemu se radi. Nekako mi ie sve to o cemu se prica dosta tanko, pa cenim da je neka lova po sredi...

Link to comment

Stanojević bi bio još jedna greška. Ne zato što je užasan trener (mada je on realno tek bopji superligaski trener), nego zato što ne mislim da bi ista pomoglo da se popravi atmosfera oko repstacije.

 

Mada mislim, nije da postoji neki širok izbor.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...