Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Haha, kako nepogrešivo uvijek sam sebi puca u koljena fudbalski savez

Jedva čekam da vidim objašnjenje. Ako ne bude 'neefikasna igra' nisu ništa uradili :D

:lolol:

 

ekstra

 

 

e

rešenje se samo nameće

 

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Treba neko kome će sastaviti tim i ko neće talasati...

 

Ne znam, ja da sam Bane, Kolarov, Matić, Tadić.... Tačno bi im rekao da se gone u materinu i da više neću da igram....

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

cenim da je slinum zacepio cifru za novi ugovor, što samo govori koliki amateri vode fss. ako je tačno da mu u ugovoru stoji “do kraja kvalifikacija”

Link to comment

ne prevari antari je glupi tole produžio ugovor pre sp, tek na njemu je video da ovaj nema plan b, šta raditi kada krasić i jovanović ispadnu iz životne forme a svi nas pročitaju

Link to comment

ja se ne sećam toga. kod antare i toleta je do meča sa australijom teklo med i mleko

nama fifa treba da zabrani učešće podsvojim patronatom doveka, bolje za nas

Link to comment

čega se ne sećaš, mučenja protivu gane i igranja na x, blamaže protivu švaba kada su isti igrali viktorije sa nama i to sa igračem manje, na kraju pucanja sebi u kolena protiv kengura, a imali smo otvoreni put do polufinala, zahvaljujući dešavanjima u drugim grupama, a takve okolnosti se poklope jednom u 30 godina, obično te posle grupe čeka neka holandija ili španija, pod uslovom da istu prođeš ^_^

Link to comment

jbt. blamaza protiv svaba koje smo dobili. otvoren put do polufinala. ovde ljudi stvarno misle da smo mi neka velesila, a ne najgori prosek. SP 2010 je bilo ok takmicenje za nas, mogli smo da prodjemo grupu uz malo srece, i to bi bio ultra uspeh. kakva polufinala. napravili smo skroz ok rezultat s obzirom kakav kvalitet igraca smo imali. 

Link to comment

cenim da je slinum zacepio cifru za novi ugovor, što samo govori koliki amateri vode fss. ako je tačno da mu u ugovoru stoji “do kraja kvalifikacija”

 

slinmu

 

+1 na ovo za amatere

Link to comment

znači u decembru, 7 meseci pred start sp je produžen ugovor

- ama ne kažem da bi neko drugi dogurao do polufinala, samo da je na tom sp bila znatno veća šansa za to nego na prosečnom mondijalu

 

 

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Dec.2009, 15:50

Produžen ugovor sa Antićem

Produzen-ugovor-sa-Anticem.jpg BEOGRAD - Fudbalski savez Srbije (FSS) produžio je danas saradnju sa selektorom nacionalnog tima Radomirom Antićem do 2012. godine.

 

Nakon uspeha u kvalifikacijama za prvenstvo sveta, kada je naša reprezentacija osvojila prvo mesto u grupi ispred Francuske, obnavljanje ugovora sa trofejnim trenerom bio je očekivan i logičan potez. Tako će Antić predvoditi "bele orlove" i u kvalifikacijama >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << za prvenstvo Evrope, koje će 2012. godine biti održano u Poljskoj i Ukrajini.

 

"Ovo je znak velikog poverenja i nadam se da ćemo ja i igrači koje vodim uspeti da ga opravdamo" rekao je posle potpisivanja ugovora Antić.

 

Predsednik FSS Tomislav Karadžić je rekao da je potpisivanjem novog ugovora nacionalni savez nastavio posao koji je zajedno sa Antićem započet pre skoro godinu i po dana.

 

"Saradnja se nastavlja na obostrano zadovoljstvo i trajaće do kraja kvalifikacija ili našeg učešća na završnom turniru prvenstva Evrope", :lolol: rekao je Karadžić. 

 

Edited by gone fishing
Link to comment

odgovarao sam na sladžov post. gana jeste bilo mučenje. viktorije sa nemcima su bile, al je na kraju bila pobeda posle nekoliko decenija, i hajp posle te pobede nam je došao glave. australija je demolirana u prvih 45 min

u jafrici je falilo sreće, koju nismo zaslužili igrom

 

-_-

Link to comment

Pa meni je nesto ostalo u secanju (mozda pogresno naravno) da je bio neki problem izmedju Toleta i Antica u periodu pred prvenstvo, da je bilo nekog natezanja oko para i da je onda Antic otaljao prvenstvo (bese i neka prica kako je namerno rekao Vidicu da igra rukom ili tako nesto? doduse sve to moze biti klasicno ludilo srpskih medija)

Link to comment

kažu kandidati su pikse, jokan, stanojević (koji je "jednu noć" već bio selektor, ali je odustao pred samo objavljivanje(??), ja se toga ne sećam), mihajlović opet (samo za mundijal, zbog obaveza u torinu) i onaj ivan jovanović što je pravio dobre rezultate sa anortozisom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...