Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Da budem iskren meni Kokeza ni iz daleka ne deluje kao neko ko pravi bitne poteze ili donosi iole vazne odluke, tako da nisam nesto ubedjen da je njegov predlog bio ni dovodjenje Muslina, kao ni ovo sad teranje.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Ako je Vučić i u ovo upleo prste, onda je stvarno master besmislenog trošenja vremena, kapiram da onda zaista 24 sata dnevno nešto drka, mada bi on to nazvao rad.

Link to comment

Da budem iskren meni Kokeza ni iz daleka ne deluje kao neko ko pravi bitne poteze ili donosi iole vazne odluke, tako da nisam nesto ubedjen da je njegov predlog bio ni dovodjenje Muslina, kao ni ovo sad teranje.

 

 

Ako je Vučić i u ovo upleo prste, onda je stvarno master besmislenog trošenja vremena, kapiram da onda zaista 24 sata dnevno nešto drka, mada bi on to nazvao rad.

to sam i ja čuo, ali mi je i dalje nestvarno da se čovek bavi i time ko će biti selektor
Link to comment

Zasto bi Vucic upleo prste u nesto sto ce da rezultira katastrofom?  To ni jdan politicar nece.  Politicari su uz uspesne, a to je u ovom slucaju Muslin.

Link to comment

Ne bih rekao da je Vucic uzrok svih zala koje mu vi priopiisujete.  Precenjujete ga.  Vi imate peprpetualnu katastrofu od raspada Jugoslavije (a ja bih rekao i pre raspada).  Vucic je samo malo vise uocljiviji jer se i pojavom i jezikom namece i nervira.  Inace ne razlikuje se bitno od svojih prethodnika i onih koji cega naslediti.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Njegovi prethodnici se nisu pačali svuda i mešetarili gde im nije mesto. Ovaj psihopata bi želeo da se za sve pita, i da mu se kasnije oda priznanje za njegovu dalekovidost i visoku pamet ...

SAd tek navijam da se obrukamo na prvenstvu, ovo više veze sa sportom nema.

Klasična srpska priča, čim su namirisali pare od premija, nastaje rasulo tek uspostavljenog sistema i opšta borba za bolju poziciju za grabež.

Link to comment

Ne bih ja rekao da je izgovor.  Mislim da Kokeza vrsi pritisak na Muslina da igraju igraci na koje Muslin nije racunao u kvalifikacijama.  Ovaj to ne zeli da dozvoli jer je prihvatio mandat pod uslovom da iskljucivo on, Muslin, selektira reprezentaciju, organizuje pripreme, igru, taktiku, strategiju onako kako on smatra da treba.   Kromanjonac sa vrha FSS smatra da ima dovoljno fudbalskog znanja i moci da utice na Muslinove odluke.  Ovo prvo nema a ovo drugo ima i zato Muslin odlazi iz reprezentacije.

 

Ma nema sanse, SMSov menadzer je Sveti otac Matea, on je nikakvo mudo u fudbalu, lik bleji celo leto na Adi Bojani sa svojim coporom dece, nema on ni iole tako jake pregovaracke moci i namazanost da bi mogao da izgura celu ovu pricu koja ce se zavrsiti smenom jednog sasvim uspesnog selektora. Da je Ramadani u pitanju pa ajd mozda i da pomislis...ovako se SMS bukvalno nasao tu jer gnjidama treba neki argument.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...