Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Pa ceo nas fudbal je sklon ludostima na kub, a ne na kvadrat. Ako smene Muslina, a ocigledno sve ide u tom pravcu, to je ludost na kvadrat. A Kokeza je tu samo slag na torti.

Link to comment

Milose, to ne bi bila fora, to bi bila ludost na kvadrat.

sasvim prirodna reakcije nečeg što se naziva fss

ja se ne bih iznenadio

Link to comment

Da nece mozda SMS da selektira reprezentaciju?  Coveka su u nasim medijima proglasili fudbalskim madjionicarom, pa bi na osnovu takvih preporuka i opste percepicije u domacoj fudbalskoj javnosti mogao da postane prvi igrac-selektor u istoriji.

Link to comment

Ma meni je to skroz nebitno. Da sms zaista jeste maradona+najbolji lik na svetu+čovek potpuno spreman da se podredi svakoj ekipi - i dalje muslin jeste taj koji ima pravo da ga ne zove ako smatra da mu ne treba. I rezultate iza sebe da niko ne sme da mu progovori zbog toga.

Link to comment

Ne bih ja rekao da je izgovor.  Mislim da Kokeza vrsi pritisak na Muslina da igraju igraci na koje Muslin nije racunao u kvalifikacijama.  Ovaj to ne zeli da dozvoli jer je prihvatio mandat pod uslovom da iskljucivo on, Muslin, selektira reprezentaciju, organizuje pripreme, igru, taktiku, strategiju onako kako on smatra da treba.   Kromanjonac sa vrha FSS smatra da ima dovoljno fudbalskog znanja i moci da utice na Muslinove odluke.  Ovo prvo nema a ovo drugo ima i zato Muslin odlazi iz reprezentacije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...