Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Незгодна нишка публика, ено и Деки се уби плачући после постигнутог гола због добацивања са западне трибине...

Link to comment

Sasvim razumljivo ako je bila mrtva atmosfera, prva utakmica nakon fijaska u Francuskoj... A krenuli su tamo na finale sa Brazilom.

Po našim kladionicama smo cak bili favoriti za osvajanje mundijala. A onda se je pojavio 1 Davids

Link to comment

Jug je bio krcat do donjeg reda, oborenu zastavu Meraklija nisu ni podizali, mnogo naroda koji je ocigledno prvi put dosao na Cair, okolina i to. Isti utisak mi je i sa ostalih nekoliko utakmica reprezentacije koje sam uzivo gledao, zadnja recimo s Portugalom 2007. Haoticna je atmosfera, niko tu ne zna tacno sta treba da se peva, kako da se navija, a svi psuju i zvizde kad ne ide. Tako je bilo i na Marakani tada i ranije par puta. Vidim da se nije nista promenilo. Mislim da nemamo kult reprezentacije, publiku reprezentacije, normalan stadion na kome bi igrala... I to vec dugo, sa izuzetkom Anticevog perioda.

Link to comment

Jug je bio krcat do donjeg reda, oborenu zastavu Meraklija nisu ni podizali, mnogo naroda koji je ocigledno prvi put dosao na Cair, okolina i to. Isti utisak mi je i sa ostalih nekoliko utakmica reprezentacije koje sam uzivo gledao, zadnja recimo s Portugalom 2007. Haoticna je atmosfera, niko tu ne zna tacno sta treba da se peva, kako da se navija, a svi psuju i zvizde kad ne ide. Tako je bilo i na Marakani tada i ranije par puta. Vidim da se nije nista promenilo. Mislim da nemamo kult reprezentacije, publiku reprezentacije, normalan stadion na kome bi igrala... I to vec dugo, sa izuzetkom Anticevog perioda.

 

Pa naravno, kada se kult iste nije ni gradio, mada su na to uticali i losi rezultati.

Link to comment

Utisak sa utakmice, katastrofalno branjenje prekida, u drugom poluvremenu svaki korner bila sansa za Vels

 

Тако је од почетка квалификација, жив нисам за утакмицу против Ираца тамо баш због тог сегмента...

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Zasto Srbi ne znaju da pjevaju himnu?

 

Zato što su netalentovani balvani operisani od sluha

 

Englezi sad na Stad de Franceu jedan stih otpevaju brže od orkestra koji svira uživo, i u sledećem se već usklade

A Srbi već 10 god  ne mogu da uhvate jedan isti snimak koji se pušta od osamostaljenja

 

O pevanju Velšana i Škota da ne pričamo, to su jebeni horovi sastavljeni od random  pijanaca

Edited by levi
Link to comment

Ovaj tim klinaca bi razvalio Muslinove manekene

 

Vanja Milinković Savić - Gajić, Veljković, Jovanović, Antonov - Grujić, Maksimović, Gaćinović - Živković, Čavrić (Radonjić) - Đurđević.

 

Ubacis Tadica, Matica i iskusnog stopera i eto reprezentacije jake kao zemlja.

 

Tu fali i SMS... na papiru imamo vrlo dobru buducnost, samo je pitanje da li Muslin i Lalatovic to mogu da sprovedu.

Link to comment

Ovaj tim klinaca bi razvalio Muslinove manekene

 

E jeste, kao i svaka mlada reprezentacija i reprezentacija novinara što bi dobila selektorove manekene počevši od Miljanića. Pusti to, to je najopštije od svih opštih mesta u fudbalu

 

Imamo generaciju koja je bila evropski i svetski prvak i kvalifikacija na narednih nekoliko prvenstava ne bi trebalo da dolazi u pitanje, nego samo koliko daleko će dogurati u nokaut fazi. Ali tek kada budu kao grupa spremni za seniorski fudbal.

 

Za sada imamo Gaćinovića i Sergeja na senirskom nivou, ajde i  Mitrović je deo te generacije, i Živkoivć kao počinje da igra u klubu.. Ova sezona im je bitna, jer od sledećeg ciklusa treba da preuzmu a tim. Pitanje je šta će biti sa Maksimovićem u Valensiji, Vanja bi trebalo da brani u Torinu i onda mora da bude u reprezentaciji, Gajić nikako da se nametne u Bordou, igra često jer mu se konkurent često povređuje ali uvek se vraća na klupu. A nije mnogo mlađi od njega. Veljković bi trebalo da bude dobar ove godine i da uđe u rotaciju kod selektora posle wc. Jovanović mi je misterija,  Grujić  :ph34r:  mora da počne da igra

Edited by levi
Link to comment

E jeste, kao i svaka mlada reprezentacija i reprezentacija novinara što bi dobila selektorove manekene počevši od Miljanića. Pusti to, to je najopštije od svih opštih mesta u fudbalu

 

Imamo generaciju koja je bila evropski i svetski prvak i kvalifikacija na narednih nekoliko prvenstava ne bi trebalo da dolazi u pitanje, nego samo koliko daleko će dogurati u nokaut fazi. Ali tek kada budu kao grupa spremni za seniorski fudbal.

 

Za sada imamo Gaćinovića i Sergeja na senirskom nivou, ajde i  Mitrović je deo te generacije, i Živkoivć kao počinje da igra u klubu.. Ova sezona im je bitna, jer od sledećeg ciklusa treba da preuzmu a tim. Pitanje je šta će biti sa Maksimovićem u Valensiji, Vanja bi trebalo da brani u Torinu i onda mora da bude u reprezentaciji, Gajić nikako da se nametne u Bordou, igra često jer mu se konkurent često povređuje ali uvek se vraća na klupu. A nije mnogo mlađi od njega. Veljković bi trebalo da bude dobar ove godine i da uđe u rotaciju kod selektora posle wc. Jovanović mi je misterija,  Grujić  :ph34r:  mora da počne da igra

Sanse da Milinkovic Savic bude prvi golman Torina sledece sezone su minimalne. Prije da ce negdje na .pozajmicu..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...