Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Koliko se secam Muslinovih dana u Zvezdi, njegovi kreativni igraci su bili zadnji vezni ili libero (Bunjevcevic i Mladenovic).  Pored njih, uzdao se u prodorne bekove (Dudic, Markovic, Gvozdenovic, Basta, Sarac) i u dobre centar-forove (Drulic-Pjanovic i Zigic-Pantelic) i dobre centralne bekove (Vidic, Dudic, Vitakic, Vukomanovic).  Sredinu je prepustao igracima kao Dejan Ilic i Leo Lerinc, uglavnom kvariteljima protivnicke igre a ne kreatorima.  On na primer nije umeo da dobro korsti ofanzivne igrace kao Branko Boskovic, Djordjic, Perovic ili Bogavac.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Разлог више да се да шанса било ком другом, ако ништа друго обе резерве су знатно млађе од Стојковића.

Razlika u kvalitetu medju trojcom golmana je minimalna (svi su podjednako losi).  Mustafa je najiskusniji, pa je zato normalno da on bude prva opcije.

Link to comment

Ne znam kako jedna ekipa sebi moze da dozvoli onakav penal. Jeste smesan penal, mogao je bez problema da ga ne svira, kao sto se takve situacijue skoro nikada i ne sviraju, ali old mu madr, vuce ga ovaj nas  non-stop i ne pusta, bas debilan gol. Sta tek reci o reakciji Stojkovica kod gola, ako nista lepo me nasmejao. Wales nas iskusno odradio, dosli ljudi da ne izgube i manje-vise bez vecih problema uspeli u tome, samo nisam siguran da im "igra" taj bod. Imamo vec dosta "zrelih" igraca kojima se moramo zahvaliti na saradnji, tipa Bane i Kolarov. Mislim da je malo glupo  vaditi se ne nekakav sistem pa ti zato ne igraju Ljajic i SMS, jer kako je lepo primeceno ovde, svaki iole ozbiljniji  trener ce zatvoriti Tadiju i dovidjenja, nek se igraju Rukavina i Gundelj lopte. 

Link to comment

Ako Mustafa bude još branio ne treba nigde da stignemo. Onu traku na glavi i ne zna da ima, ostala mu sa splava od sinoć. On je potpuno nenormalan, ono što treba da reaguje u petercu ne dira, a istrčava na ničije lopte van 16. S druge strane, Rajković je driblao u 90om protiv Irske. Ostaje Milinković-Savić. Moram još da pomenem i Gudelja, čoveka čiji je jedini kvalitet što je onomad umeo da komunicira sa selektorom i posle toga se tako po inerciji vuče u reprezentaciji. Publika odlična, jebo ih Kalabić.

Link to comment

Mi smo ocanjo spori a 80% vremena se ne krecemo uopste.  Stil igre negde iz kraj 80tih, blagi uzas..

 

A sto je jos gore, neozbiljni i neprofesionalni smo. U igri u organizaciji, u svemu. A nije da nema igraca.

 

Od Kolarova, Rukavine, Ivanovica i Stojkovica, ne dobijamo ama bas nista, oni vise nebi smeli biti u timu.

Link to comment

što igrači više vremena provode sa muslinom to su gori ili su nas svi pročitali

- eto sada su imali 2 nedelje za pripremu ove utakmice i ništa nismo videli, ni jednu smislenu akciju muslin nije uspeo da smisli i uvežba za to vreme...

Link to comment

Razlika u kvalitetu medju trojcom golmana je minimalna (svi su podjednako losi). Mustafa je najiskusniji, pa je zato normalno da on bude prva opcije.

Са таквом логиком нико поред њега и неће бити у прилици да дође до искуства, или треба да се чека да он сам реши да оконча каријеру како би могао неко други да брани?

 

Оно што је он урадио пре примљеног гола не би урадио ни неки омладинац, ако је то искуство онда још један аргумент више да се (минимум) пресели на клупу.

Link to comment

Uvezbavali su izvodjenje kornera, ali ih nisu uvezbali.  Nije mi jasno kako je to trebalo da izgleda ako bi bilo dobro izvedeno.

 

Muslin nije trener koji forsira kreativnu i leprsavu igru.  On je trener koji igra na rezultat.  U Zvezdi je u tome bio vrlo uspesan kao i (dosada) u reprezentaciji.

Link to comment

Са таквом логиком нико поред њега и неће бити у прилици да дође до искуства, или треба да се чека да он сам реши да оконча каријеру како би могао неко други да брани?

 

Оно што је он урадио пре примљеног гола не би урадио ни неки омладинац, ако је то искуство онда још један аргумент више да се (минимум) пресели на клупу.

Pa dok se ne pojavi golman koji pokazuje vise od trojce reprezentativnih golmana, Mustafa ce da bude prvi izbor.  Milinkovic-Savic obecava.  Ja bih pre u njemu video zamenu za Mustafu, nego ovu dvojcu sto su mu trenutne rezerve.

Link to comment

dođoh sad sa marakane... baš razočaravajuće veče. najjači utisak sporost ekipe, kako u kretanju tako, što je još i bolnije, u razmišljanju. usporeni film. najviše me je razočarao, shodno očekivanjima, nemanja matić, jako loš meč je odigrao. tadić indisponiran, bez pomoći bar još jednog igrača. filip kostić mislim da više ne bi trebalo da igra u repstaciji. sve u svemu, bod je odličan rezultat, mada sam nekako sve vreme znao da ćemo dati taj jedan gol. retko srbija gubi kod kuće, ali isto tako sam bio siguran i da ne možemo do pobede.

 

velšani su me iznenadili igrom na bod, očekivao sam da će da pojure pobedu. ne znam kako im ovaj jedan poen igra u planovima, mes čini da su završili kvalifikacije.

 

pobeda protiv moldavije je a must, i nadam se da će muslin dobro da razmisli o nalaženju još jednog igrača koji će da rastereti tadića. dečko je odličan igrač, ali ne može sam. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...