Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Znao sam da cemo da izjednacimo, nase vreme je oko 80.minuta  ^_^  Sve je vec napisano, vadi se suva drenovina iz ovog tima, ovo je cista igra na rezultat i i dalje su dobri izgledi da se do njega i dodje. Od baraza vajde nema, bice ovo najjaci baraz do sad, tako da nam trebaju dve pobede i da se otkine jos bod ili dva. Moldavija dolazi prva a Gruzija u zadnjem kolu i to nam odgovara, tesko da kiksnemo tad. U Irskoj i Austriji ce biti kljucno otkinuti bodove njima. Kojim cudom ako pobedimo nekog od te dve ekipe to je kraj price. Dakle, 7 ili 8 bodova donose 1.mesto po meni. Tesko da Irska pobedjuje sve do kraja, tako da mec Vels - Austrija puno moze da odredi dalji tok. Tu nam treba 1 remi i posao je gotov. Sve je ovo mnogo ziheraski i ako odemo otici cemo kao jedna od najslabijih ekipa iz Evrope tamo, a ako ne uzmemo 6 bodova kuci protiv Moldavije i Gruzije ne treba ni da igramo vise. Sve u svemu prilicno izjednacene 4 ekipe u grupi od kojih ne znam da li neko i zasluzuje da ode na SP uopste.

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Znao sam da cemo da izjednacimo, nase vreme je oko 80.minuta  ^_^  Sve je vec napisano, vadi se suva drenovina iz ovog tima, ovo je cista igra na rezultat i i dalje su dobri izgledi da se do njega i dodje. Od baraza vajde nema, bice ovo najjaci baraz do sad, tako da nam trebaju dve pobede i da se otkine jos bod ili dva. Moldavija dolazi prva a Gruzija u zadnjem kolu i to nam odgovara, tesko da kiksnemo tad. U Irskoj i Austriji ce biti kljucno otkinuti bodove njima. Kojim cudom ako pobedimo nekog od te dve ekipe to je kraj price. Dakle, 7 ili 8 bodova donose 1.mesto po meni. Tesko da Irska pobedjuje sve do kraja, tako da mec Vels - Austrija puno moze da odredi dalji tok. Tu nam treba 1 remi i posao je gotov. Sve je ovo mnogo ziheraski i ako odemo otici cemo kao jedna od najslabijih ekipa iz Evrope tamo, a ako ne uzmemo 6 bodova kuci protiv Moldavije i Gruzije ne treba ni da igramo vise. Sve u svemu prilicno izjednacene 4 ekipe u grupi od kojih ne znam da li neko i zasluzuje da ode na SP uopste.

 

 

Da u nekoj teoriji nama 8 bodova do kraja garantuje prvo mesto (uz povoljnu gol razliku) sa 7 vec ne bih bio toliko siguran jer ne bi bio bas preveliki sok da Vels dobije preostale 4

Link to comment

dođoh sad sa marakane... baš razočaravajuće veče. najjači utisak sporost ekipe, kako u kretanju tako, što je još i bolnije, u razmišljanju. usporeni film. najviše me je razočarao, shodno očekivanjima, nemanja matić, jako loš meč je odigrao. tadić indisponiran, bez pomoći bar još jednog igrača. filip kostić mislim da više ne bi trebalo da igra u repstaciji. sve u svemu, bod je odličan rezultat, mada sam nekako sve vreme znao da ćemo dati taj jedan gol. retko srbija gubi kod kuće, ali isto tako sam bio siguran i da ne možemo do pobede.

 

+1

 

Samo bih dodao da su bočni igrači neadekvatni za ovo što igramo (rukavina čak i manje), i da je džo alen mađija :wub:

Link to comment

meni se cini kao da je stoka koja je ranije dolazila na sever i jug presla na istok i zapad. bukvalno su stajali i sedeli jedni preko drugih. na istoku su se tukli 15 minuta u toku prvog poluvremena i na pauzi.

 

na ulazu likovi iz kolasina sa printanim majicama navaljuju da udju na utakmicu ispred reda od 50 ljudi. i sve a zasto ne mozemo a ajde sta ima veze. pa mamu ti jebem sta si ti, stani u red kao ostali  icekaj. ko te jebe sto si dosao knap. stoka smo, ne vredi.

 

edit. ali to koliko sam odlepio kada sam video da je sve puno i da ne mozes stepenicama da sidjes nigde jer su se ljudi toliko sabili da se jedva dise.

 

nego da sruse lepo te stolice ionako nicemu ne sluze, pa da stojimo kao stoka kad za bolje nismo

 

+1

 

Retko retardirana organizacija, pritom usla gomila likova bez karti. Na zapadu je svaki 5-6 gledalac bilo dete ispod 10 godina, ali zabole careve uvo sto deca na poluvremenu treba da odu do WC, popiju vodu...naravno, Rupa™ je najgori stadion na svetu kad se zauzmu ionako uski prolazi. Sta reci o navijanju, ne postoji nijedna navijacka pesma za reprezentaciju, naricalo se sudbini Kosova, pevalo "ko ne skace, taj je Siptar" (to je vecinu najvise radovalo), ajde, barem se aplaudiralo himni Velsa da se ne cuju retki zvizduci.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Samo u Nišu da se igra!

Ти мора да вучеш корене (вероватно си прва, највише друга генерација у Београду) из неког околног села око Ниша па те толико пуцају комплекси...  :fantom:

Link to comment

Aca - Stanoje, Bulat, Žile1, Žile 2 - Caki, Arsa, Apostol, Brzi- Mrka, Mika.

 

Ima li ko jači?

 

Већ неко време сумњам да си наш искрени навијач, сада си то и потврдио  :0.6:

 

Ево ти једно...

 

fla%C5%A1a-0.5.png

Link to comment

Ozbiljno, jel igrala reprezentacija skoro u Nišu? Mada je pitanje da li bi bilo razlike u pogledu organizacije, kod nas ljudi smatraju da imaju puno pravo da uđu besplatno na meč i to je to.

Link to comment

Последњи пут, колико ја памтим, је нека утакмица Југославија - Швајцарска (можда сам се и зајеб'о). Тешко да може у Нишу да се игра с обзиром на стање стадиона, нема шансе да добије дозволу за међународне утакмице на том нивоу...

 

Ваљда то беше ова утакмица...

 

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Ozbiljno, jel igrala reprezentacija skoro u Nišu? Mada je pitanje da li bi bilo razlike u pogledu organizacije, kod nas ljudi smatraju da imaju puno pravo da uđu besplatno na meč i to je to.

Koliko se ja secam poslednji put smo tamo igrali na debiju 1 Zivadinovica protiv Svajcarske.Mrtva atmosfera, mrtva utakmica, mrtvi Živa na klupi repstacije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...