Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Sin Miodraga Pantelića, veliki talenat ali u pogrešnom trenutku podržao SPS i vrata nacionalnog tima mu bila zatvorena. Bilo bi pošteno da mu se pruži još jedna prilika.

Link to comment

Dragan Pantelić nikada nije dobio pravu priliku u reprezentaciji...

Кад би ти знао какав је то балван био (можда и знаш), али научио се и постао голманчина.

Link to comment

Pa dok se ne pojavi golman koji pokazuje vise od trojce reprezentativnih golmana, Mustafa ce da bude prvi izbor. Milinkovic-Savic obecava. Ja bih pre u njemu video zamenu za Mustafu, nego ovu dvojcu sto su mu trenutne rezerve.

Како то можемо да тврдимо, одакле знамо у каквој су форми Рајковић и Јовановић?

 

Немам ништа против твог предлога, Стојковића у репрезентативну пензију а Рајковић, Јовановић и Милинковић Савић у А тим и нека се боре за позицију првог голмана.

Link to comment

Ko je taj

Добро изводио пенале, а био је и опасан по противнички гол и из свог шеснестераца...

Link to comment

Ne vidim nekog preteranog razloga za nezadovoljstvo sto se igre tice, u obe utakmice protiv Velsa smo tesko izlazili na kraj s njima. Ovaj Muslinov tim jednostavno nema neki kvalitet da kroz ekstra potez napravi mnogo protiv ekipe koja se dobro i organizovano brani. Ocigledno je i da je svim igracima, ne samo nasim, generalno tesko pao ovaj termin kad su vec glavama na odmoru. Danas sam gledao Irce i Austrijance, ono sto su oni igrali u poslednjih nekoliko minuta je bio totalni cirkus. Mi, Austrijanci, Velsani i Irci smo tu negde po kvalitetu i jedan gol ovamo ili onamo odlucuje nase medjusobne utakmice.

 

No, plasirali se mi na ovo SP ili ne, treba razmisljati vec sada o tome da se osvezi ovaj tim. Necemo moci ovakvom postavom da napravimo nista ozbiljno sve dok pre svega ne resimo pitanje zadnje linije i obezbedimo svoj gol. Ovo sto Muslin igra su utakmice na mali rezultat, mali broj sansi i striktnu kontrolu prostora na svojoj polovini, ne mozemo sebi da dozvoljavamo luksuz da gubimo bodove zbog glupih tehnickih gresaka, slabe koncentracije i idiotskih odluka. Banetu i Kolarovu se treba zahvaliti posle ili ovih kvalifikacija ili SP, u zavisnosti od toga da li cemo se kvalifikovati. Kolarov bi mozda jos i mogao nesto da odigra kad bi neko smeo da mu kaze sta treba da igra ali Bane je vec skoro godinu dana bivsi igrac i zaista ga je tesko gledati kako se muci nakon sto nam je godinama bio mozda najbolji igrac u ekipi. Igraci njegovog profila cija se igra zasniva na snazi vrlo brzo padaju kad dodju u ozbiljne godine, to je Vidic pametno shvatio i oprostio se cim je primetio da vise ne moze tako da igra a da bude uspesan. Rukavini bi takodje trebalo traziti zamenu, on ni kad je bio mladji nije bio ne znam kakav igrac, sad ima 33 godine i od njega nema nista. Kostic je po meni takodje zabluda, u pitanju je igrac da udje s klupe i promeni ritam ali nije kvalitet za startera, treba nam tu igrac koji ume s loptom da se malo skine pritisak kreacije sa Tadica.

 

Ostalo je to sto imamo i nije lose. Maksimovic, Nastasic i Vukovic mogu da zavrse posao, Matic i Tadic su bez konkurencije a nije ni Milivojevic za sada lose resenje, jos smo i prilicno obezbedjeni na toj poziciji u buducnosti, Mitrovic igra bolje nego sto sam ocekivao da ce, sad imamo i ovog Prijovica koji ocigledno zna da igra fudbal. Takodje imamo dosta resenja umesto Kostica, Ljajic i SMS su vec sada a Zivkovic ce vrlo brzo biti bolji igraci od njega. Po meni imamo tri golmana (Rajkovic, Jovanovic i VMS) koji su bolji od Stojkovica ali tu objektivno do veceras nije bilo nekih posebnih problema. Najveci problem su nam ti bokovi jer sumnjam da bi Rukavina i Kolarov igrali kad bismo tu imali bilo kakve solidne igrace da ih zamene.

Link to comment

Harpere gledao sam Irsku i Avstriju. Avstrija ima puno bolju ekipu ali zahvaljujuci Batadjorismu su uzeli samo 1 bod. Mislim da imamo ok sanse u Becu jos moze se desiti da ta utakmica njima nista nece znaciti. Irci standard igraju rugbi umesto fudbala i uvek se nekako izvuku. Ocekujem x tamo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...