Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Simovicu i ti gledas fudbal preko lajvskora ko Midle?

ne brate moćo, samo da znaš koliki mi je tv. a imam i opciju footbal nabudži sliku kao da si tamo. al mi je dosadan fudbal postao neopevano. mislim da je overdoz u pitanju. mogu da gledam samo partizan. recimo ovo kolo lš sam gledao možda 5 min.

 

al sam uživao prošle nedelje gledajući kolubara bežanija, krš tekma al mi bilo zanimljivije od sporting real npr.

 

 

a što si potao za livescore, jel rajko mačka do jaja branio

:unsure:

Link to comment

ne brate moćo, samo da znaš koliki mi je tv. a imam i opciju footbal nabudži sliku kao da si tamo. al mi je dosadan fudbal postao neopevano. mislim da je overdoz u pitanju. mogu da gledam samo partizan. recimo ovo kolo lš sam gledao možda 5 min.

 

al sam uživao prošle nedelje gledajući kolubara bežanija, krš tekma al mi bilo zanimljivije od sporting real npr.

 

 

a što si potao za livescore, jel rajko mačka do jaja branio

:unsure:

 

Ja gledao Trstenik - Car Konstantin za vikend, do jaja tekma.

 

Aca stop trenutak: Rajkov ćale je pre 15-ak god. odbranio penal u Trsteniku.

Link to comment

Iz mlade reprezentacije trenutno najspremniji za prelazak u seniorsku je Gaćinović, koji igra dobro u Bundesligi. To je nešto što fali ostalima iz te generacije. utakmice u jakoj ligi, da očvrsnu i odrastu. Jedini problem je što na njegovoj poziciji igra Kostić, koji je odjednom postao prvi - drugi igrač reprezentacije, a  nije mnogo stariji od njega. Ali svejedno, treba da bude prva alternativa i da se ubuduće menjaju na tom mestu u zavisnosti od forme, kartona itd

 

Sledeći po rangu je Maksimović, on nije u tako jakoj ligi, ali igra standardno, igra i tu Ligu Evrope, Cl, kvalifikacije..  Mogao bi odmah da uđe u reprezentaciju umesto Milivojevića, a za dalje će zavisiti od prelaska u jaču ligu. Ako ode u klub u kome će da igra, biće rešeno to mesto pored Matića u sredini za duže vreme.

 

Treći bi trebalo da je desni bek Gajić, mada se brzo ugasio u Francuskoj posle dobrog početka. Morao bi da počne da igra ili da menja klub. Ali mislim da bi njemu odgovarao ovaj sistem i pozicija koju igra vremešni ™ Rukavina, tako da može da mu bude prva rezerva i da ga menja kod Muslina, a kod nekog sledećeg selektora sa prelaskom na 4 pozadi da nasledi i Ivanovića

 

To su dva-tri igrača koja možemo da promovišemo u ovom ciklusu. Tu je negde i Milinković Savić, ali kod nekog drugog selektora.  Sve preko toga bi bilo nepotrebno, kao kad je Siniša uveo pola u-19  reprezentacije preko reda, ili kad su uveli Rajkovića samo zato što je Rajković i sad ne znaju šta da rade sa njim. Nije spreman da brani za A tim, a vraćanje u mladu bi bilo kontraptoduktivno

Edited by levi
Link to comment

Milivojević je, ako izuzmemo nepotreban faul posle kojeg su poveli gosti, bio ponajbolji na terenu. Plus je standardan u jakom Olimpijakosu. Ima 25 godina. Gledam sada Matića i ne vidim ništa specijalno zbog čega bi bio ispred Milivojevića.

Link to comment

Adrenalin na početku novog ciklusa [emoji17]

A evo i Matić je pokazao šta je znao dok je igrao u Benfiki. Tu je Gudelj najtanji igrački.

Гудељ једино има шансе да заигра ако се изљуби са Јанузајем и заплаче ако се завијори лажна застава лажне државе...

Link to comment

Гудељ једино има шансе да заигра ако се изљуби са Јанузајем и заплаче ако се завијори лажна застава лажне државе...

? [emoji33]
Link to comment

Гудељ једино има шансе да заигра ако се изљуби са Јанузајем и заплаче ако се завијори лажна застава лажне државе...

 

o čemu ti pričaš čoveče?

Link to comment

Milivojević je, ako izuzmemo nepotreban faul posle kojeg su poveli gosti, bio ponajbolji na terenu. Plus je standardan u jakom Olimpijakosu. Ima 25 godina. Gledam sada Matića i ne vidim ništa specijalno zbog čega bi bio ispred Milivojevića.

Ништа специјано? Упореди то што су урадили Канте и Матић са онм што су урадили Џака и Коколин.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...