Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Sad sam se prisetio posle cesljanja klipova sa EP 2000, jebes mi mater ako Drulovic nije MVP tog prvenstva, sve dobro je stvorio.  

 

I Zardela je stvorio! 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Sad sam se prisetio posle cesljanja klipova sa EP 2000, jebes mi mater ako Drulovic nije MVP tog prvenstva, sve dobro je stvorio.  

 

I Zardela je stvorio! 

 

+1

 

On nas je izvukao protiv Slovenaca.

Link to comment

I primecujem da smo more often than not fasovali crvene kartone u bitnim utakmicama. Kezman (Norveska :lolol: , Argentina), Vidic (Bosna), Duljaj (Spanija 05), Jokanovic (Spanija 00) , Mihajlovic (Slovenija 00), Lukovic (Gana 10) i naravno Radomir. 

 

 

Reality check, Slavoljub dobija otkaz u novembru i Lalat preuzima, sto krvavih materi u picku svima da izjebe. 

Link to comment

I kakav je ovo termin, igraju još samo Rumunija i dr Kongo

 

Jel nismo mogli da iskoristimo da izsparingujemo sa učesnicima ep, njih bar ima više nego ikad

Link to comment

Иначе, да ли је Славољуб Дујов звао Мирка Иванића? С обзиром да ведете Радничког и Чукаричког добијају позиве, зашто да не видимо и ведету Батеа.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

A evo i Ivicinih majstorija protivu Česa (sve iz prvog poluvremena).

 

Baš kako mi je ostalo u sećanju, ispogađali ga za sve pare, jedna korektna odbrana i ostalo što bi primio samo da se sklonio sa gola.  :fantom:

Link to comment

Jel tacno da nas je izvadio duboko u sudijskoj nadoknadi.

 

Ne secam se da li je bilo toliko pred kraj ali secam se da je izvadio jedan sut bukvalno iz roglja.

Link to comment

vidim da zurnal najavljuje da danas na sredini krecu matic, gruja i nemanja maksimovic. konacno taj triling, mislim da je to najbolje sto imamo na sredini

Link to comment

Ko je branio u onoj suludoj utakmici kad su Španci šutnuli jedno 50 puta na gol, a mi izvukli 1-1 za prvo mesto u grupi? Keža je valjda nešto smešno dao gol iz jedinog puta da smo prešli pola...

 

Tu tekmu bi trebalo izučavati u fudbalskim školama kao primer autobusa, podvrsta paničnog. Nikada ništa slično nisam video u životu. Ako karma postoji, nećemo se plasirati na sledećih 30 takmičenja zbog te tekme.

Link to comment

jevric branio, a ispred njega "famoznih 4" u sastavu dragutinovic, vidic, krstajic, gavrancic... to je bio jedini gol primljen u tim kvalifikacijama

Link to comment

Tu tekmu bi trebalo izučavati u fudbalskim školama kao primer autobusa, podvrsta paničnog. Nikada ništa slično nisam video u životu. Ako karma postoji, nećemo se plasirati na sledećih 30 takmičenja zbog te tekme.

Video sam ja jos gori avtobusov,kosanov protiv arisa

Link to comment

Nije to bio autobus nego igra bez napadača i bilo kakve koncepcije. Mi protiv španaca nismo izlazili iz 16, samo smo se bacali i podmetali pod šuteve.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...