Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

U Beogradu je Krstajic spasavao sa gol linije.

 

To je bilo protiv Velsa 2003. u doba tih kvalifikacija za SP 1998 on je igrao za Kikindu. :D 

Link to comment

To je bilo protiv Velsa 2003. u doba tih kvalifikacija za SP 1998 on je igrao za Kikindu. :D

 

Protiv Ceha u Beogradu nas je Kocic dva puta izvadio.

Link to comment

To je bilo protiv Velsa 2003. u doba tih kvalifikacija za SP 1998 on je igrao za Kikindu. :D

Мислим да је тад Крстајић већ био у Партизану, али није играо против Чешке ни у Београду ни Прагу, као што си рекао. Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Ko je branio u onoj suludoj utakmici kad su Španci šutnuli jedno 50 puta na gol, a mi izvukli 1-1 za prvo mesto u grupi? Keža je valjda nešto smešno dao gol iz jedinog puta da smo prešli pola...

Link to comment

Jevra.

 

Imao je Kezman jos jednu stopostotnu, Zigic mu namestio, ovaj prazan gol promasio, pogodio mrezu spolja. Te kvalifikacije su kidale, secam se kad je dao gol Belgiji na pocetku istih, pa je plakao k'o pickica jer valjda pre toga jedno 3 godine nije dao gol za repku. 

 

Tu je na kraju na Kalderonu Duljaj polomio nekog Spanca i mislim dobio crveni jer ovi nisu hteli da izbace loptu dok se neko nas izlezavao.  :0.6:

 

Edit : To je bio i jedini gol koji smo primili u tim kvalifikacijama, pre onih 10 koma na leto.  :naughty:

 

Edit 2 : A u BG je Kezman isto imao mrtvu sansu protiv Spanije, pogodio stativu. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Jevra.

 

Imao je Kezman jos jednu stopostotnu, Zigic mu namestio, ovaj prazan gol promasio, pogodio mrezu spolja. Te kvalifikacije su kidale, secam se kad je dao gol Belgiji na pocetku istih, pa je plakao k'o pickica jer valjda pre toga jedno 3 godine nije dao gol za repku.

 

Tu je na kraju na Kalderonu Duljaj polomio nekog Spanca i mislim dobio crveni jer ovi nisu hteli da izbace loptu dok se neko nas izlezavao. :0.6:

 

Edit : To je bio i jedini gol koji smo primili u tim kvalifikacijama, pre onih 10 koma na leto. :naughty:

 

Edit 2 : A u BG je Kezman isto imao mrtvu sansu protiv Spanije, pogodio stativu.

Sad sam našao ozveštaj sa tekme, ja se uopšte ne sećam te Kežmanove šanse...

 

A Pola govnara se sećam i gužve kad je neki Španac pokidao nekog našeg, posle Duljajevog kartona...

 

A kad pogledam odbranu i vezni red, jasno mi je što smo završili sa samo jednim primljenim golom u celim kvalifikacijama... Igrali smo, suštinski sa 4 štopera, i to kakva, a krila su izigravala bekove... Dobar je Petko bio, jako dobar...

Link to comment

Jevra, Koroman, Vidic, Krstajic, Gavrancic, Dragutinovic, Vukic, Djordjevic, Stankovic, Kezman, Milosevic, ponekad Jestrovic, Ilic, Duljaj, Zigara i loto dresovi, ah nostalgija.

 

Evo je ta sansa, kako mi je samo setao po kurcu taj Stefanovic komentator sa svojim balavljenjem na Calcio.

 



 
Link to comment

Kreće nova faza propasti... Samo me zanima kako će ova da izgleda... :fantom:

 

Mi dobar fudbal još od R&A nismo sposobni da igramo, ne očekijem da e se to promeniti u ovom ciklusu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...