Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ko je toni?

Meni ovaj sedlar ne deluje lose. Gde on igra?

 

Ne deluje lose? Sta je tacno uradio otkad je usao? Ostao je 10 puta 1 na 1 na strani i samo je odlagao lopte u nazad. Tako sam i ja mogao da igram.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ево, Муслин је задовољан, одличан старт господина Кокезе, честитам. Леп је амбијент у Тиовим Ужицама, добра музика са разгласа, прави празник ногомета, права најава за СП 2018, где идемо до минимум фртаља.

Link to comment

Pa rukavina crni đorđe :dry:

Nisam gledao prvo poluvreme,tek tokom drugog dela se ukljuchih.

 

Rukvina jos igra fudbal :D

 

Valjda je jos krajem proslog veka presao iz bezanije u partizan, gde ga iskopa muslin?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Tipicna srpska trenerska taktika - nemas dva krstena stopera, stavi tri nekrstena pa nadoknadi kvantitetom. Zivo me zanima koliko ce utakmica biti potrebno Muslinu da odustane od te budalastine, Mihajlovicu su dve bile dovoljne da shvati da se zajebao.

Link to comment

Nisam gledao prvo poluvreme,tek tokom drugog dela se ukljuchih.

 

Rukvina jos igra fudbal :D

 

Valjda je jos krajem proslog veka presao iz bezanije u partizan, gde ga iskopa muslin?

u viljarealu

:fantom:

 

dobar je rukavina

Link to comment

Tipicna srpska trenerska taktika - nemas dva krstena stopera, stavi tri nekrstena pa nadoknadi kvantitetom. Zivo me zanima koliko ce utakmica biti potrebno Muslinu da odustane od te budalastine, Mihajlovicu su dve bile dovoljne da shvati da se zajebao.

 

Nikada. 3-4-3 (tačnije 5-4-1) igraju samo timovi iz srednjeg/donjeg doma Italije koji su nesigurni u svoje defanzivce. Ova taktika praktično te tera da se braniš, jer imaš samo dva igrača koji igraju u veznom redu.

Link to comment

Pa nije izgledalo kao bunker u prvom, jer je Tadić bio raspoložen... Drugo poluvreme nije ninašta ličilo, i tako će i izgledati kad Tadić ne bude raspoložen, a Ljajić bude u svom standardnom modu...

Link to comment

Pa nije izgledalo kao bunker u prvom, jer je Tadić bio raspoložen... Drugo poluvreme nije ninašta ličilo, i tako će i izgledati kad Tadić ne bude raspoložen, a Ljajić bude u svom standardnom modu...

Mislis Kolarov ako bude u svom standardnom modu

Link to comment

Mislis Kolarov ako bude u svom standardnom modu

 

Kolarov je trebalo da ide napolje odmah nakon sto nije prosledio loptu Ljajicu za sansu vec pokusao neki sumanuti dribling kojim je umalo sebi slomio nogu. Ozbiljan trener bi mu odmah stavio do znanja da su se stvari u reprezentaciji malo promenile tako sto bi ga poslao u svlacionicu i objasnio mu da ako hoce da igra za sebe to moze da radi i na parkingu ispred zgrade.

Link to comment

Kolarov je trebalo da ide napolje odmah nakon sto nije prosledio loptu Ljajicu za sansu vec pokusao neki sumanuti dribling kojim je umalo sebi slomio nogu. Ozbiljan trener bi mu odmah stavio do znanja da su se stvari u reprezentaciji malo promenile tako sto bi ga poslao u svlacionicu i objasnio mu da ako hoce da igra za sebe to moze da radi i na parkingu ispred zgrade.

Za kolarov odlazak iz reprezentacije cemo ipak morati da sacekamo kraj njegove karijere. Ni muslin izgleda nije svemocan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...