Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Neka se paze udzerice i drugi nelegalni objekti u vlasnistvu lopova onde gde se bude gradio nacionalni stadion na vodi. Sad kad se Kokeza razmase s fantomkama i bagerima ima sve da prsti.

Link to comment

Neka se paze udzerice i drugi nelegalni objekti u vlasnistvu lopova onde gde se bude gradio nacionalni stadion na vodi. Sad kad se Kokeza razmase s fantomkama i bagerima ima sve da prsti.

 

Pozdrav Harperu, dobrodošao nazad i budi dobar barem dok se ne završi RG. :D

Link to comment

Gde tu nadjose nije mi jasno. Ima kuca sa obe strane rupe a ima u okolini mesta sa vise slobodnog prostora. Jedino ako Toletov sin kao ovlasceni izvodjac radova ima neki dil. On je radio i ono u Staroj Pazovi.

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

Link to comment

Ukopavanje stadiona u šanac. Idejni kreator koji je mnog stadione video a neke čak i ukopavao gradio po Africi.

 

Bogte...

 

One slamove okolo će verovatno da poruše združenom akcijom u tri ujutro.

Link to comment

krenula neka priča na topicu "prijateljske utakmice" na podforumu za EP...

pa se spomenule utakmice naše reprezentacije iz 90ih na turnirima u Hong Kongu...

 

da se samocitiram

 

Ja se sećam evrogola Alberta Nađa, sa valjda prvog Carlsberg kupa, slalom pa zunjafte od prečke sa nekih 20m. Bio sam ubeđen da smo dobili novu zvezdu. Ako se ne varam završilo se 3-1 za nas.

A druga impresija sa istog turnira je sa finala protiv Koreje. Savo primio negde na pola, klasika okrenut leđima, pa izmešao uz liniju par protivnika, protrčao I onda na trepavicu Kovačeviću koji je zavalio ko da je volej uhvatio a ne glavom.


Edit: Aha, bilo 2-1. Zaboravilo se :)

 

i onda odem da potražim te golove da vidim ponovo... kad ono...

 

 

 

dakle, za rezultat sam ipak bio u pravu da je bilo 3-1 :D, Darkov gol nje baš zavarivanje kakvim ga se sećam -_-, ali tog gola Nađa nigde...

 

je l sam ja to nešto prezupčio potpuno ili se to nikad nije desilo? aman, vidim taj gol u svojoj glavi, jak udarac van 16m, malo iskosa, Nađ... možda je neka druga utakmica u pitanju?

 

 

inače, ima ovde (https://serbianfootballblog.wordpress.com/serbian-football-history/) kompletni naši sastavi sa utakmica te godine. impresivno šta je domaća liga u tom trenutku imala. i Buda Vujačić, jbt koja tragedija :cry: kako se užasno povredio protiv Rumunije, to mu je valjda bio i kraj karijere.

Edited by Svarog
Link to comment

Nigde na yt nema domača utakmica protiv Češke 1-0. Tu utakmicu nisam gledao a voleo bi da vidim snimak. Jel tacno da su Cesi bili dosta bolji.

Link to comment

teško je prizvati detalje, ali kad pomislim na te utakmice vrati mi se neki mučan osećaj da smo se provukli.

sa prve utakmice (ne znam da li nje ima na YT) imam dve slike, Kralj koji na debiju (valjda) skida zicer na samom početku (neko od Čeha je izašao 1 na 1), i Drulović koji ulazi pred sam kraj i onda spaja Savu za pobedu (Mijatovog gola se recimo ne sećam). a sa druge utakmice, za koju si i pitao, jedino taj minut nevere od trenutka kad od svih Mijat uzima loptu za slobodnjak do onda kada ga smesti u gol. sve osim toga je jednolična slika, neko klasično muljanje te generacije, bez trenera, sa 8-9 veznih u postavi, bez brzih bočnih igrača, sa malo šansi...

Edited by Svarog
Link to comment

Prva utakmica se igrala u Beogradu 1-0 kad je Mijat dao gol,o toj utakmici i govorim. Gledao sam onu antologijsku sa Cesima u Pragu, kad je Savo zveknuo u 90.minutu a Kralj pre toga branio sve i svasta :)

Edited by Cash
Link to comment

Ta u Pragu je bila verovatno Kraljeva utakmica života. A kod našeg drugog gola je Drulović istrčao kao životinja, za ne poverovati.

 

Utakmica u Beogradu je bila dosadna, osim naše odlične kontre.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...