Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Jebote sta ovo bi! Izasli klinci da glasaju i pomrsili racune. Bio sam presrecan kad je postalo jasno da torijevci nemaju vecinu. Presrecan. Sad mi je vec malo frka od stete koju mogu da naprave. Ne verujem da ce ovaj ortakluk s pejzlijevcima potrajati. Muslim da je vecini konzervativaca jasno da je ovo faustovski pazar al kako ce se iz toga cupati i koliko stete ce napraviti u procesu tek cemo videti. No opet - lepo je videti kako spektakularno ulecu u zivo blato.

Link to comment

Def zahvaljujuci korbinu. bleriti u parlamentu zajedno sa konzervativcima i stampom (vecinom) predano rade od pocetka korbinovog mandata na tome da ga predstave kao sarlatana i levo smetalo ne bi li sacuvali privilegije ali im nije uspelo. Posebno sto su klinci popizdeli posle brexita i sad masovno izasli. Negde procitah da je izlaznost ljudi ispod 32 godine bila 72 posto.

Link to comment

Def zahvaljujuci korbinu. bleriti u parlamentu zajedno sa konzervativcima i stampom (vecinom) predano rade od pocetka korbinovog mandata na tome da ga predstave kao sarlatana i levo smetalo ne bi li sacuvali privilegije ali im nije uspelo. Posebno sto su klinci popizdeli posle brexita i sad masovno izasli. Negde procitah da je izlaznost ljudi ispod 32 godine bila 72 posto.

 

Sa izuzetkom Skotske, izgleda da je svuda bila povecana izlaznost u odnosu na 2015.

Link to comment

Skotska se vraca kuci. Tacno se vidi da je dosta ljudi na proslim izborima glasalo za snp zbog programa mimo nezavisnosti, vise su glasali za resavanje dnevnih pitanja. Posle brexita i insistiranja na novom referendumu, kad je nikola zabagovala na nezavisnosti, konzervativci su se vratili svojima, laburisti napokon imaju za koga da glasaju a neopredeljeni su ostali kuci jer je snp kampanja bila, hajde da ne budem grub - mlaka. Bar tako meni izgleda.

Link to comment

Sad bacih oko na telegraf - bitno popizdjeni licitiraju kad ce mej da zglajza i ko je sledeci vodja. Boris 2/1 pa sledeci hamond 7/1 u kladionicama.

Link to comment

Kensington još nije objavio rezultate, mada se uveliko šuška da ga je Labour uzeo. To bi bilo nešto neverovatno, otprilike Saša Janković pobedio u Trgovištu.

 

Brojanje suspendovano nakon dva prebrojavanja, nisam našao zašto.

Link to comment

Izgleda da je Junker pisao Terezi gde joj čestita na ponovnom mandatu, i nudi joj podršku. First class trolling ^_^

Link to comment

More coalition chaos: DUP can't legally vote on "English" matters at Westminster

Tu se broje samo eng i wal poslanici?

Kako tu stoji odnos?

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Možda grešim, ali i SNP ima pravo da tu glasa.

 

U svakom slučaju Ladbrokes oborio kvotu za nove izbore do kraja godine na 1.37

Link to comment

Def zahvaljujuci korbinu. bleriti u parlamentu zajedno sa konzervativcima i stampom (vecinom) predano rade od pocetka korbinovog mandata na tome da ga predstave kao sarlatana i levo smetalo ne bi li sacuvali privilegije ali im nije uspelo. Posebno sto su klinci popizdeli posle brexita i sad masovno izasli. Negde procitah da je izlaznost ljudi ispod 32 godine bila 72 posto.

ALi apsurdno je da tako popižđeni posle Brexita (pretpostavljam, zbog Brexita), glasaju za čoveka koji je pritajeno bio za Brexit. 

 

Verovatno su u Korbinu videli čoveka koji je protiv tih privilegija koje pominješ. Čista politika, novac izvan politike, podrška slabijima i sl. 

 

Uzgred, ja i dalje ne mogu da se opasuljim da je jedina elektabilna alternativa odvratnim konzervativcima čovek koji onako ispraća Uga Čavesa. Odvratni su mi ti levičari koji su rezignirani time što je Thatcher slala policajce na štrajkače a vrlo su spremni da leve diktatore isprate sa ovog sveta sa suzom, onom muškom, najtežom. 

Link to comment

To je već ancient history, kao i nešto što je potpuno irelevantno za 18-24. A ostali su toliko popizdeli što zbog Brexita (jer May je sada Brexit enthusiast, dok je stav Corbyna više - jbg, tako je, šta da se radi) da što zbog odustajanja od nekih Cameronovih iskoraka ka progresivizmu da im prosto takve stvari nisu bitne. 

Link to comment
×
×
  • Create New...