Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ako su exit polls precizni, LibDems će biti najviše razočarani.
Apsolutno.Jos je cudnije ako je % onih koji su glasali veliki.
Link to comment

Педи Ешдаун би се сневеселио, тако да испумпавање жутог балона није тако лош исход.

Link to comment
Odakle?
Sad su tako rekli i na onoj humorističkoj emisiji na C4.Izgleda da će Houghton objaviti prvi rezultat za jedno 15-20 minuta.
Link to comment

Možda sam pogrešno preneo :D to je ime glasačke jedinice gde misle da će prebrojati sve do negde 10 do 11.

Link to comment
Objasnjenje sa istog sajta: Ako je predvidjen uniformnu promenu preferencija, onda ova sedista znace takav %.
sorry. ja gledao samo sliku i one promene ko za koga.ovo je interesantno sa BBC:
Editor of the Conservative Home blog Tim Montgomerie says the Tories expect better results than the exit polls indicate - "probably a small working majority" and David Cameron as prime minister. He also thinks the Lib Dems will do better than predicted, winning as many as 100 seats.
Link to comment

Jel neko primetio da se exit pollovi na Skaju i BBC-ju razlikuju za par brojeva, a radila ih je ista kompanija?

Link to comment

Судећи по Сандерленду, 1 свинг је више него значајан. Хоће ли Британија добити владу какву заслужује, владу људи који носе одела од твида, пију чај (а не фрапућино) и тамане лисице тактичким нуклеарним оружјем?

Link to comment

Ovo izgleda jos gore nego exit polls.Sving od 11% u drugoj birackoj jedinici u Sanderlendu.Treci Sanderlend, sving 4.8% prema konzervama.

Edited by Budja
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...