Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Šta si čitao o PF? Ima li negdje dostupno za sirotinju raju? Može i na pp. 

 

Ne trosi vreme, nista novo neces saznati. Gomila glupavih replika i izjava koje je ovaj skriboman samo izvlacio i pakovao.

Poneki zanimljiv info o pesmama, ali ako si hardcore fan verovatno si to vec i znao. Ja sam je kupio proslog februara u CRO (posto kod nas nije bila prevedena) i zavrsio je tek pre par nedelja. Vise zato da ne bih ostavio neprocitanu knjigu, nego zato sto je valjala.

 

A propo muzickih biografija, a procitao sam ih dosta, mislim da je Kleptonova nenadjebiva. Preporuka ako nisi procitao.

Link to comment

Ne trosi vreme, nista novo neces saznati.

 

 

A propo muzickih biografija, a procitao sam ih dosta, mislim da je Kleptonova nenadjebiva. Preporuka ako nisi procitao.

Samo jedna rec, a to su dve - kit ricards zivot
Link to comment

Samo jedna rec, a to su dve - kit ricards zivot

 

Procitao 102. strane, slucajno prosuo kafu na zadnje korice i posto je brosirano izdanje ostavim da se dobro osusi (zao mi onih slika u boji). Iz nekog razloga je nikad nisam zavrsio :D

Link to comment

Prvi put čitam Viktora Peljevina.

Ne mogu da kažem da sam pala u nesvest od sreće što čitam, ali ću završiti kad sam već počela, pošto je 140 strana. Humor oscilira, pomalo kao vic koji ste  već negde čuli, ali gotovo zaboravili.

 

 

delfi_omon_ra_viktor_peljevin.jpg

Link to comment

post-703-0-10331600-1507200640_thumb.jpg

 

procitao sam 70-ak strana za sada i bice ovo dobra voznja. bolanjov sam fan. citao sam i divlje detektive pre nekoliko meseci i knjiga mi se toliko dopala da sam veci deo procitao u busu na putu ka moru.

 

post-703-0-19201000-1507201084_thumb.jpg

Link to comment

Prvi put čitam Viktora Peljevina.

Ne mogu da kažem da sam pala u nesvest od sreće što čitam, ali ću završiti kad sam već počela, pošto je 140 strana. Humor oscilira, pomalo kao vic koji ste  već negde čuli, ali gotovo zaboravili.

 

 

delfi_omon_ra_viktor_peljevin.jpg

 

Moja preporuka: "Sveta knjiga vukodlaka" i "Generacija P" od istog Rusa. Ne mora nužno tim redom

Link to comment

Нисам га читао. Видим да му је Библиотекар преведен на енглески. Шта мислиш о тој књизи?

Link to comment

Prvi put čitam Viktora Peljevina.

Ne mogu da kažem da sam pala u nesvest od sreće što čitam, ali ću završiti kad sam već počela, pošto je 140 strana. Humor oscilira, pomalo kao vic koji ste  već negde čuli, ali gotovo zaboravili.

 

Ja citala pre nekoliko meseci "Sok od ananasa za divnu damu", navedena preporukama sa ove teme. Prve dve trecine knjige su mi se jako svidele ali onda muka sa trecim delom :D Drukcija je od "Omon Ra" (mada sam ovu citala doooosta davno pa sigurno i svasta zaboravila), probaj posle, svejedno je tanka knjiga.

Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...