Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

evo, osetio sam se prozvan  :lolol:

 

Huan Pablo Eskobar - Moj otac Pablo Eskobar

 

sin najpoznatijeg krimosa na planeti opisuje zivot sa ocem iz svoje vizure i vizure porodice koja je prolazila kroz sve sto im se desavalo. Takodje otkriva i neke meni nove podatke o tom kompleksnom periodu kolumbijske i latinoamericke istorije. Interesantno mi je i nakon 3 epizode serije Narkos da povezem stvarne aktere i njihove uloge.

 

Rade Serbedzija Do poslednjeg daha

 

opisuje u autobiografskom maniru svoj zivot od najranijeg detinjstva u Lici, selidbe za Vinkovce i sazrevanje svesti o posvecivanju zivota umetnosti.

Link to comment

Lagano gustiram piskarala Duška Domanovića. Sasvim slučajno sam ga upoznao za jednim šankom. Delovao je ko originalni kafanski čovek, neko bi rekao boem. Šešir, duvan za motanje, brada od par dana, osmeh i humor su odavali pesničku dušu za tih par minuta što smo delili šank. Morao sam da odem. Kasnije me je drugar pitao da li ga poznajem, ja rekoh da nemam pojma o čoveku. Drugar me je uputio u njegova pisanja online i velika mu hvala na tome. Kasnije sam nabavio i njegova štampana slova.

O smislu i besmislu čoveka i društva

image-36.png

Možete ga čitati na njegovom fejsbuku i wordpressu: https://nematihpara.wordpress.com/author/nematihpara/
 

Link to comment

Unapred prihvatam osudu i pljuvanje od PPP :)

 

Novi Vidojkovicev roman E bas vam hvala mi bas legao. Sama ideja je zanimljiva, ali su detalji odlicno odradjeni. Radnja se desava u ovo vreme u paralelnoj stvarnosti gde se SFRJ nije raspala, vec postala jaka drzava, ekonsmoski, vojno, sa odlicnim zdravstvom, skolstvom, sportom.. al da ne pisem dalje, mozda neko procita. Mislim, ja inace gotivim njegov rad, al ovo je nekako drugacije i ludje.

Link to comment

Je l' monografija/biografija o Lavkraftu ili zbirka njegovih priča?

 

Btw, nabavio sam relativno skoro "Nekronomikon", zbirku najboljih Lavkraftovih priča, tvrdi povez, baš lepo i relativno skupo urađeno izdanje (sa ilustracijama)

Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...