Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

1 minute ago, Ptica trkacica said:

Multitalentovan si takorekuć :D

 

Evo ti biznis ideje: piši ljudima 'oroskop u stihovima ;)

Hvala ti, razmotricu.

Edited by Milošica
Link to comment
On 30.6.2022. at 18:42, Sara said:

Sta citas od Erlenda?

I sta ti smeta?

"Kraj nama poznatog sveta"

Not my cup of tea. Veseljko koji voli da puno piše, ako ima dublje poruke, nemam strpljenja da čitam ovaj stil da je uvidim.

Link to comment
7 hours ago, Hamlet Strašni said:

Милован Ђилас - Бесудна земља. Зарад разумевања ЦГ...


+1

Ali stil pisanja mi je težak do te mere da sam već dva puta prekidao. Sa Novom

klasom sam se razvlačio predugo, iz istih razloga, i shvatio da tu i nema nečeg epohalnog u sadržaju koliko je to bio hajp da 1 od nosilaca revolucije & vlasti izrazi javnu kritiku i bude poslat na robiju. 
 

Prekide sam pravio sa Fajront u Sarajevu - pisah na temi o podkastu (konkretno Agelast), zanimljivo štivo i Ivačkovićevom knjigom o Balaševiću (pisah na temi o DjB) za koju bih uvek preporučio slušanje albuma umesto čitanja. 

Link to comment
53 minutes ago, Tihajeza said:

"Kraj nama poznatog sveta"

Not my cup of tea. Veseljko koji voli da puno piše, ako ima dublje poruke, nemam strpljenja da čitam ovaj stil da je uvidim.

Meni je u 1trenutku bio simpatican, a u drugom mi isao na nerve.

Doplera sam cak i preporucivala , iako sam o glavnom liku mislila sve najgore

Od Volvo kamiona sam odustala na sredini.

 

  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, Sara said:

Meni je u 1trenutku bio simpatican, a u drugom mi isao na nerve.

Doplera sam cak i preporucivala , iako sam o glavnom liku mislila sve najgore

Od Volvo kamiona sam odustala na sredini.

 

imam slične utiske. početkom veka su se ljudi toliko ložili da me je to odbilo. a sad mi je ok. najviše volim njegov roman fvonk, kao neka fikcija o stoltenbergu, veoma zabavno i duhovito.

  • +1 1
Link to comment

Clio ima 3.deo akcije Knjige na sunce, 3 za 999 (12 ponuđenih naslova). Akcija traje do 22.07.

 

Mada da budem iskren, na prvi pogled, ništa nisam prepoznao kao ulov, pa ako neko ima neku preporuku, neka baci ovde :rolleyes:

Link to comment

Clio je imao fenomenalnu istojiu filma, ali čisto sumnjam da to daju na popustu.

Edited by John Coltrane
Link to comment
Just now, Profesionalac said:

Ma ovo je sve fikcija, koja im je znatno slabija od edicija vezanih za film, istoriju i društvene nauke uopšte. 

+1

 

generalno im je stručna literatura tri koplja iznad bilo čega što liči na beletristiku

  • +1 1
Link to comment
On 3.7.2022. at 23:10, LaLinea said:

Toliko je forumasa pohvalilo Semper idem, da sam kupila knjigu i sad delim preporuke i knjige naokolo.

Tacnije, posle 50 procitanih strana sam resila da ove godine ne poklanjam nista drugo za rodjendane🙂.

Hvala vam🥰

 

Kupila sam mami nedavno, uzeću joj za more sad, pročitala je i kaže da je dobra baš.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...