Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

On 10.6.2022. at 9:59, vladavsnarod said:

I ja čitam Lapot iz pomenutog kompleta.

Inače, kad sam bio mali ovaj dizajn mi je golicao maštu. Malo kasnije kad sam stasao za čitanje bio sam razočaran sadržajem :laugh:

 

0061482.jpg

 

On 10.6.2022. at 10:39, Filozof manijak said:

Kod mene je bilo obrnuto :D

 

Spoiler

IMG-20220615-195542.jpg

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Treba da vidite grabež za Liju Cisinom u noći knjige. :lolol:

To se juri po gradu, telefoni, trči se....a bila jedna jedina Problem tri tela, ja uzela u ruku kao, nosim je dok gledam drugo, kad nalete furija svi traže prvu a ja, ne smem da je ispustim sad ili odložim na trenutak :D oni je merkaju u mojoj ruci, reko' sad će biti i otimanja :gospode:

  • +1 1
Link to comment

Stefan Cvajg. World od Yesterday. Čitam na Skribdu na engleskom, zato tako napisan naslov. Čovek bi se vrhunski uklopio na PPP. Spavanje na klupi u parku KuK verzija…

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mongolske mrlje, prvi roman Zorana Predina.
Iako su mi tekstovi njegovih pesama dragi, nisam mnogo ocekivala od romana i drago mi je da sam se prevarila. 
Mislim da sasvim zasluzeno i ponosno moze staviti odrednicu pisac pored svog imena.

 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Od 03.07. Geopoetika daje od 30-50% popusta.

Mala isparavka, akcija je bila do 30. 6. pa su je produžili do 2.7. u knjižarama, a do 3.7. na sajtu.

 

https://www.geopoetika.com/

Edited by Ptica trkacica
  • Hvala 1
Link to comment
On 12.6.2022. at 22:13, Tihajeza said:

Čitam Erlenda Lua, tačnije dajem drugu šansu. Jok, došla do trećine i ne ide. Onako, veseli skriboman, ali mogu i bez njega.

Sta citas od Erlenda?

I sta ti smeta?

Edited by Sara
Link to comment

Za šta god sam se uhvatio, uglavnom rasprodato (Pol Oster svi romani, Bergmanov deo triologije koji mi fali, Šijanova Vrtoglavica,..)

 

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Za šta god sam se uhvatio, uglavnom rasprodato (Pol Oster svi romani, Bergmanov deo triologije koji mi fali, Šijanova Vrtoglavica,..)

 

Pol Oster im je odavno rasprodat, ostao je bio samo jedan roman pre ove akcije, tako da nemoj da misliš da si sad zakasnio.

 

Ja sam ih zvala nekoliko puta da pitam da li će biti reizdanja Ostera i prvog toma Ibzenovih drama i rekoše da to trenutno ne planiraju.

 

Baš bez veze.

Link to comment
Just now, Ptica trkacica said:

Pol Oster im je odavno rasprodat, ostao je bio samo jedan roman pre ove akcije, tako da nemoj da misliš da si sad zakasnio.

 

Ja sam ih zvala nekoliko puta da pitam da li će biti reizdanja Ostera i prvog toma Ibzenovih drama i rekoše da to trenutno ne planiraju.

 

Baš bez veze.

 

Bojim se da uopšte malo šta i planiraju ponovo da štampaju. No, uvek imamo kupindo/limundo ili gradske bibiloteke.

 

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...