Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

slusaj, imam stanovit problem u komunikaciji sa "profesionalcima" koji me celu deceniju ubedjuju u cari "komercijalizacije" programa dok ja verujem u obrnut redosled dogadjaja, reputacija, imidz, inovacija, pomeranje granica. ja mislim da ova zemlja ima dovoljno materijala da skoro svaka info emisija ima edge koji ima insajder samo se treba pozabaviti formom u kojoj ce se to predstaviti gledaocu. a to sigurno nije ekskluziv (ili eksploziv, bem li ga, mesam).srecom pa me (skoro) niko nista i ne pita, na sveopste zadovoljstvo.za happy tv karikiras jako. nije neki share ali B92 je stabilna 6-tica. da ne pominjem druge parametre od kojih se nekima dize kosa na glavi, da ta 6-ica nosi veci prihod po jedinici i bolju naplatu nego necijih 12-13.

Link to comment
slusaj, imam stanovit problem u komunikaciji sa "profesionalcima" koji me celu deceniju ubedjuju u cari "komercijalizacije" programa dok ja verujem u obrnut redosled dogadjaja, reputacija, imidz, inovacija, pomeranje granica. ja mislim da ova zemlja ima dovoljno materijala da skoro svaka info emisija ima edge koji ima insajder samo se treba pozabaviti formom u kojoj ce se to predstaviti gledaocu. a to sigurno nije ekskluziv (ili eksploziv, bem li ga, mesam).
+1samo sve to kosta jaaaaaako mnogo novaca koje jedna tv postaja ne moze zaraditi postenim nacinom privredjivanjapseXploziv :)
Link to comment

Neko ko ga znam radi u B92 i rekao mi je pre neki dan sto se tice serovanja da je u trenutku kada je bilo finale Lige Sampiona 83% ljudi gledalo farmu,12% finale LS a 5% ostale kanale. Jebem ti narod!

Link to comment

Ja sam u tom trenutku bio na svadbi na nekom splavu kod Jugoslavije, i pio petnaestu duplu vilju (u količini pune čaše od dva deci), koju mi je sipao pijani keša koji je upravo to veče dao otkaz, i iz nekog razloga me neviđeno zgotivio :)

Link to comment
sve to stoji™, ali sta sa danima kada nema Insajdera? Tada je share nesto veci od happy-jevog, jbg ne moze se dugorocno planirati rast gledanosti na emisiji koja se emituje kao Insajder(retko i neredovno) ma koliko ona bila genijalna. B92 trenutno nema snage da takav tip emisije gura jednom nedeljno ma koliku inspiraciju nudila zemlja u kojoj zivimo, a i tada ostaje pitanje sta emitovati ostalih 6 dana u prime time-u.
Ma naravno insajder nije nesto sto se moze "naruciti".A to ti agencije traze, hoce da vide predvidljiv rast rejtinga ili kontinuitet dostignutog....
Link to comment
slusaj, imam stanovit problem u komunikaciji sa "profesionalcima" koji me celu deceniju ubedjuju u cari "komercijalizacije" programa dok ja verujem u obrnut redosled dogadjaja, reputacija, imidz, inovacija, pomeranje granica. ja mislim da ova zemlja ima dovoljno materijala da skoro svaka info emisija ima edge koji ima insajder samo se treba pozabaviti formom u kojoj ce se to predstaviti gledaocu. a to sigurno nije ekskluziv (ili eksploziv, bem li ga, mesam).
Jedini problem je sto neces naci nikog ovde, a ni napolju da plati ljude da rade po tom modelu...
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...