Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Poznat rijaliti širom sveta, i izuzetno gledan.
Verujem da je i onaj "zli" kuvar gledan šou u svetu, ali ova domaća verzija :isuse: Edited by Lezilebovich
Link to comment

kojote, si gledao malopre?branko rosić, onaj iz zlatnih osamdesetih, je spremio lenju pitu sa malinama. mislio je s jagodama ali kako ih nije našao, bio je prinudjen da čejndžujeTM.uglavnom, neka pozorišna glumica aždaja mu se tako obilato pokenjala i po piti ("kakva je to lenja pita bez jabuka"), a i po krompiru koji je ispekao da mi ga bi žao na kraju.

Edited by McCabe
Link to comment

gledao sam. uvek ima neka kuckasta koja kenja po svemu.prave predjelo, glavno jelo i desert sto povecava sanse da vidim nesto sto bih mogao da primenim.

Link to comment
prica se da je ovo sa antenom samo privremeno jer zapravo preko njih rtl hoce konacno da preuzme fox.
pre neki dan slucajno okrenem nemacki rtl kad ono nemacki ekskluziv sa istom onom scenografijom.
Link to comment
gledao sam. uvek ima neka kuckasta koja kenja po svemu.prave predjelo, glavno jelo i desert sto povecava sanse da vidim nesto sto bih mogao da primenim.
slabije je primenjivo jer ugl laprdaju o sranjima a uopshte ne prichaju o hrani o chemu bi,jel trebala biti emisijau vecini sluchajeve se uopshte ni ne vidi shta ovaj shto kuva radi Edited by ivy
Link to comment
šta izvode ovi sa turskom sapunicom, danima pričaju o specijalnoj emisiji i dočeku Šeherezade? :ph34r: jel ta serija zaista toliko popularna i gledana?
Nego sta mislis da bi davali pare za ovaj cirkus da nije tako...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...