Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

a rejting raste li raste
:lol: ovu recenicu sam poceo da koristim pe-ses puta dnevno, nije bitno koja vrsta seljane je u pitanju... ili pak za inflaciju.al niako ivan ivanovic da poraste, iako je i sinoc imao svoje wc u njujorku gradu (od kad znam za ekrema ne pitam kako neko dotle stize)...
Link to comment

Ivan Ivanović:puke::yucky: live from NY, izveštava pred meč Đoković- Federer Neki gosti u studiju, između ostalih i Radmilo Armenulić, publika u ekstazi, meni nepoznat voditelj. Još samo tenis da počne...A rejting raste.

Edited by Arkadija
Link to comment

vlasnik one prve je kupio ovu drugu da bi tim sahovskim potezom dosao do prava na prenose tenisa koje je imala potonja televizija. ivan ivanovic prenosi finale, nacija svrsava, rejting raste, kosmos implodira, acastop ne prestaje da place kao malo dete, tviter umire, sve ide u picku materinu. jel jasnije?

Link to comment
A da li se uopste zna kako je B92 ostala bes tenisa? Osim sto je vlasnik prakticno isti.
USO sam prodaje paket prava za prenose tj. ona ne ulaze u paket Master serije koje za zemaljsko emitovanje ima B92 (uz Wimbledone od ranije), a SK za kablovsko i sateltsko na teritoriji nekih zemalja juzne i srednje Evrope..
Link to comment

Jea. A je l' bilo nekog otpora u B92? Ono, tihog barem. Mislim, jedan je vlasnik (manje-vise, jel), ali malo je jadno prema B92, ne?Ju kako sam ovo jadno napisao.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...