Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Toto Caputo hail

  • Replies 11.1k
  • Views 1.1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • U Beogradu sam, dosao za praznike. Jeste grozno i haoticno. Sutra malo vise.

  • Zaboravan
    Zaboravan

    Saudi Arabia has been chosen as the chair of the UN commission that is supposed to promote gender equality and empower women around the world. https://www.theguardian.com/world/2024/mar/27/

  • JozoMujica
    JozoMujica

    Ode jedan dobar čovek... https://n1info.rs/svet/preminuo-bivsi-predsednik-urugvaja-hose-muhika/

Posted Images

Šta reče Trampara kad je ukidao podršku za USAID... mešali su se u politiku drugih zemalja 🤣 20 milijardi+20 milijardi pomoći Argentini ali uz uslov da stranka ovog klinički ludog lika pobedi. Vau, ceo svet je u tako teškom k.... da ne vidim kako se može izvući. Nit vidim da sad iko ima da ratuje protiv nabujalog fašizma i neonacizma. Dobiše nas bez opaljenog metka razni Trampi™, Vučići, Putini, Netanjasi i Orbani

3 minutes ago, arheolog1981 said:

Šta reče Trampara kad je ukidao podršku za USAID... mešali su se u politiku drugih zemalja 🤣 20 milijardi+20 milijardi pomoći Argentini ali uz uslov da stranka ovog klinički ludog lika pobedi. Vau, ceo svet je u tako teškom k.... da ne vidim kako se može izvući. Nit vidim da sad iko ima da ratuje protiv nabujalog fašizma i neonacizma. Dobiše nas bez opaljenog metka razni Trampi, Vučići, Putini, Netanjasi i Orbani

Vratiće se klatno, za 10ak godina na drugu stranu, a ond će biti sranje drugog tipa, revolucije, ratovi...

Klatnoi se savim lepo klatilo oko sredine 50ak godina, dok retardi koji nisu čuli za društveni interes, jer je samo ja, ja, ja najbitnije, nisu zajahali vlast, opet, kao i pre 100 godina...

7 minutes ago, radisa said:

Klatnoi se savim lepo klatilo oko sredine 50ak godina,

Okish aproksimacija samo u poredjenju sa ovim sto nadolazi.

29 minutes ago, Mel said:

Okish aproksimacija samo u poredjenju sa ovim sto nadolazi.

Pa jeste bilo ok, malo levo, malo desno. svi su savkog poštovali u okviru političke kaste su uglavnom bili ljudi koji su videli i peživeli WWII, i imali su odgovrost prema tome i gomili mrtvih koje su nadživeli...

Kako su ti ljudi počeli da nestaju sa scene, tako je društvena odgovornost ponovo nestala... Nije pomogao tome ni kraj hladnog rata, lagani povratak na kapitalizam sa početka veka, prvo polagan, pa sve više i više....

22 minutes ago, radisa said:

Pa jeste bilo ok, malo levo, malo desno. svi su savkog poštovali u okviru političke kaste su uglavnom bili ljudi koji su videli i peživeli WWII, i imali su odgovrost prema tome i gomili mrtvih koje su nadživeli...

Kako su ti ljudi počeli da nestaju sa scene, tako je društvena odgovornost ponovo nestala... Nije pomogao tome ni kraj hladnog rata, lagani povratak na kapitalizam sa početka veka, prvo polagan, pa sve više i više....

Ja mislim da je i to ali i prosto hladni rat. Komunizam je bio ozbiljna i realna pretnja i onda se dozvoljavalo socijalistickijim pojedincima kojih uvek ima, imalo bi ih i sad, da uvode neke polisiz. Tako je zapad postao raj radnicke klase u kapitalizmu. Sad pretnje od komunizma nema.

A taj isti Cercil koji je recimo u UKju imao odgovornost je izgladneo par miliona Indijaca bez imalo blama jos se nesto i brecao oko toga. Znaci nije bas ta odgovornost prema onima kojesu nadziveli, to su vodili likovi koje nije bas fermalo koga su nadziveli, ali se prosto dozvoljavao prostor onima koji su hteli drugacije, a to prostora sad nema jer nema te vrste pretnje.

On 26. 10. 2025. at 22:48, Emerald said:

On nema vecinu u Skusptini ali je uspeo da dobije dovoljno da moze da blokira odluke Skupstine i vlada uredbama.

Kako je to "iznenada" dobio 40% je tema za sebe ali ce se nastaviti secenje socijale, skolstva, zdravstva itd.

seci, brate! argentinci bi pre bili gladni nego jeli inflatorni peronisticki lebacD

On 27. 10. 2025. at 3:48, Emerald said:

On nema vecinu u Skusptini ali je uspeo da dobije dovoljno da moze da blokira odluke Skupstine i vlada uredbama.

Kako je to "iznenada" dobio 40% je tema za sebe ali ce se nastaviti secenje socijale, skolstva, zdravstva itd.

Kazu da je odziv bio tanak.

Nisam se udubljivao u statistiku.

U svakom slucaju, opet pobedio Trampara i opet evidencija ogromnog licemerja dobrog dela mainstream ekonomista koji ne vide nista neobicno u soft budget constraint (socijalizam, brale) koji Tramp daje Mileiju.

By the way, tek na osnovu ovog Vememahovog sam shvatio otkud Ivan Werning, jedan od najuticajnih makroekonomista danasnjice (MIT) navija za Mileija - onaj Valdimir zdesna na slici mu je burazer.

Ali najace od svega je da je jedna drzava sada bukvalno i zvanicno u vlasnistvu investicione banke - JP Morgan - i vise se ni ne trude da to prikriju, bukvalno su out there

skinuo inflaciju sa 211%-300% na 32-34%! covek je antemarkovic++, glasacima se to svidja?

2 hours ago, Bud Stonebraker said:

skinuo inflaciju sa 211%-300% na 32-34%! covek je antemarkovic++, glasacima se to svidja?

Ante je bolji posao uradio.

eh, ante&onaj deda pod cobetom su vrv vise snizili inflaciju, ali ovaj nije losD

Ante nije ukinio drzavu

Ne znam gde da stavim al je vredno upozorenja. Lepo nam objasnjava sta nas ceka.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.