Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Frp ce naravno da nadje sledeceg kretena.Valjda ce se setiti da mu pogase twitter i facebook koji im ubise zadnja tri ministra.

Ode Norveska Natasa Jovanovic.

Edited by askeladden
Dopuna
Link to comment

https://medium.com/@annacivolani/why-is-the-press-so-quiet-about-the-norwegian-company-that-consistently-poisons-the-amazon-dfa00d1ed260

Тренутно је суд у Бразилу донио одлуку да Худро плати 17 различитих медицинских тестирања за 300 локалаца који су били изложени овоме. Ја се заиста надам да се неће завршити само на овоме, него да ће им одаламити жешћу казну. Да се мене пита ја бих их лијепо замолио да се спакују и врате тамо одакле су дошли. Кретени, покушали су прво да сакрију да се ово уопште десило, па су послије се извињавали на сва звона и покушавају да се оперу. 

Link to comment
1 hour ago, Budja said:

Gle, sad vidim, ja okacio na wikleaks topicu.

I ja budala, mislio da Eras vec nije primetio.

 

 

Normalno. Mozda pacov napusti jazbinu sada. Zanimljivo je da mu je izgleda glave dosla kritika proterivanja ruskih spijuna od strane UK i saveznika.

 

Sto je zanimljivo jer da je uradio Rusiji ono sto je uradio Americi bec bi ga 5 puta nahranili uranijumom.

Link to comment

Ajde sve drugo na stranu, imam jedno pitanje za tebe.

 

Pretpostavljam da se slažemo da ako/kada napusti jazbinu, u roku od par sati biće na prekookeanskom letu i provešće ostatak života u samici.

 

Da li misliš da on to zaslužuje? Neka bude da je tačno onako loš kakvim ga ti smatraš - da li zaslužuje da ostatak života provede u samici? Da li ono što je uradio Americi zahteva tako nešto?

Link to comment

jesu se pre toga jadni muslimani malo kačili s izraelom ili je izrael iz čista mira jednog jutra ustao i zaređao po kućama :fantom:

Edited by Hella
Link to comment
2 hours ago, borris_ said:

Ubise izaraelci 16 civila na tudjoj teritoriji (Gaza) i nema komentara... 

 

Sad ostavih post na izraelsko-palestinskom topiku. Danas sam se prvi put ozbiljno razočarao u ovaj forum, ili barem njegov deo koji bistri spoljnu politiku.

 

Hella, probaj da budeš normalan jednom za promenu.

Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

 

Sad ostavih post na izraelsko-palestinskom topiku. Danas sam se prvi put ozbiljno razočarao u ovaj forum, ili barem njegov deo koji bistri spoljnu politiku.

 

Hella, probaj da budeš normalan jednom za promenu.

 

 

Bas Sad? Jesi li siguran da to nije bilo kada si hiljade ubijenih Sirijaca bile uporedjivane s belim zecevima? 

Link to comment

Bas Sad? Jesi li siguran da to nije bilo kada si hiljade ubijenih Sirijaca bile uporedjivane s belim zecevima? 

 

Baš sad.

 

Mogu li da dobijem "da" ili "ne" za Asanža?

 

Edited by Redoran
Link to comment

 

 

18 hours ago, Redoran said:

 

 

Baš sad.

 

Mogu li da dobijem "da" ili "ne" za Asanža?

 

 

Siguran da je bas sad a ne kada je dilinger ismevao prijavljivanje seksualnog zlostavljanja da bi odbranio stav nekog kremljanskog degenerika koji je nazivao zene prostitutkama?

 

Sto se Asanza tice, nadam se da mi Pantelija nece zameriti sto cu koristiti njegov citat kad se pricalo o Skripalu:

 

On 3/16/2018 at 8:03 AM, Pantelija jr said:

Da, jedna od rijetkih prilika kad se moram sloziti sa koleZom andurilom...

 

Takoudzer, ovo sto je cijenjeni ratni poglavica junackih Otava napisao o nagonu za povracanje koje izaziva kako masturbiranje na ubistvo jednog spijuna sa jedne, tako i plac nad plemenitoscu i nevinoscu koju ovaj svijet gubi njegovim odlaskom sa druge strane, slicno razmsljam o tome

 

Ne, ne zelim da mu se ista lose desi.

Link to comment
4 hours ago, Eraserhead said:

 

 

... nadam se da mi Pantelija nece zameriti sto cu koristiti njegov citat ...

 

 

Ne, ne zelim da mu se ista lose desi.

ma koristi sto hoces, briga me...

 

samo pojasni meni glupome: ti si ovo upravo stavio znak jednakosti izmedju jednog zvanicnoga spijuna i jednoga od dva najpoznatija svjetska uzbunjivaca/ukazivaca na nepocinstva vlada i generalno mocnika sirom svijeta?

 

e jadan ti sa takvom agendom, stvarno ti nije lako... :(

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...