Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Dobili smo predsednicu sveta!

 

Quote

Ecuador's foreign minister elected U.N. General Assembly president

 

2 MIN READ

  •  
  •  
 

NEW YORK (Reuters) - Ecuadorean Foreign Minister Maria Fernanda Espinosa on Tuesday was elected president of the 73rd United Nations General Assembly, a mainly ceremonial title that nonetheless carries a high profile and important procedural functions.

 
 

FILE PHOTO: Ecuador's Foreign Minister Maria Fernanda Espinosa gestures while addressing the media in Quito, Ecuador January 11, 2018. REUTERS/Daniel Tapia/File Photo

Espinosa defeated Ambassador Mary Elizabeth Flores Flake of Honduras by 128 votes to 62, with two abstentions. Espinosa will become the fourth woman to hold the UNGA presidency and the first since Haya Rashed Al-Khalifa, from Bahrain, in 2006-07.

 

It was the first time that two women competed for the post.

 
PUBLICIDAD

Espinosa will assume the position in September at the start of the 73rd UN General Assembly, taking over from Slovakian Foreign Affairs Minister Miroslav Lajcak.

 

It is rare to have a contested election for the position, which is normally filled by consensus without a vote. It was the turn of Latin America and the Caribbean to nominate the assembly president based on a preset geographical rotation.

Espinosa dedicated her victory to women in politics world wide, especially those who face gender discrimination.

 

 

Putler namestio.

 

 

Link to comment

Super je ovaj sarkasticni humor u funkciji podrske Putinu i tipican takodje za pro-kremaljske trolove po internetu - na stranu histericne diskusije u US, posebno je smesno ljudima u Rusiji kojima je glas ukraden na poslednjim izborima. 

Link to comment

Svedjani su u stanju ludila:

- izvrsili su test mobilizaciju celokupne vojne rezerve kao vezbu u slucaju Ruskog napada

- odobrili su Severni tok 2 kao Putinovo posredno oruzje da pokori Evropu

Edited by x500
Link to comment

Vidis da imaju unitrasnja cepanja, tesko je tu nesto objasnjavati, cista sizofrenija.

 

 

Sto se tice Putija, generalno posle 2008 i rokade sa Medvedevim, samo je pitanje koliko ce biti velika steta. Potrba za vladanjem :(

Link to comment

Jos su jaci carevi Norvezani. Clanica NATO koju malo malo hvata prpa od ruskog medveda a istovremeno izdaju Rusiji svoje baze :D

Link to comment
On 6.6.2018. at 3:40, Anduril said:

Super je ovaj sarkasticni humor u funkciji podrske Putinu i tipican takodje za pro-kremaljske trolove po internetu - na stranu histericne diskusije u US, posebno je smesno ljudima u Rusiji kojima je glas ukraden na poslednjim izborima. 

 

Tek sada vidim ovaj post.

 

Nije rec o kradji, vec specificnom odnosu snaga u Generalnoj Skupstini koja je izgurala Jeremiju, dala mu drugo mesto za genseka, a sada izabralo MaFe u trci sa ambasadorkom Hondurasa koja je imala americku podrsku, i podrsku najvecih juznoamerickih zemalja.

Link to comment

u pravu je eraser za asanza.kakav ego manijak..

kakav glupav doku sam sad odgledao..jebote mish.

krajnji utisak mi je da ta ozloglasena amerika zeli takve za neprijatelje..

jos neka nesrecna advokatica iz treceg sveta i ovaj u nekom parku aova samo trepce jooj

Link to comment

 

 

cim sam video sliku ovo mi je bila prva asocijacija, grupa konfuznih ljudi gde se ne zna ko pije a ko placa (steta sto nema i xija i putina pa da slika bude kompletna). realno ako sam nekog uvredio onda su ovi sa donje slike

 

29 minutes ago, Eraserhead said:

 

Nije lepo tako o ljudima koji su vam dali tu kvazidrzavu da se s njom igrate.

 

putin like this

 

Link to comment

Hteo je Putina uvuci u ovaj sastanak ili neki sledeci? Jel mi se cini ili ga neke kolege sikaniraju (i ne daju mu igracku) zbog toga?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...