Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

pristao je izručenje u amerku gde ga zvanično ne traže dok švedsku ne spominje?

Kako ga ne traže Ameri!? Bilo mi je jasno da Šveđani samo treba da ga proslijede?

Link to comment

Kako ga ne traže Ameri!? Bilo mi je jasno da Šveđani samo treba da ga proslijede?

koliko ja znam zvanično ne postoji poternica iz usa. to o prosleđivanju je samo teorija.

Link to comment

koliko ja znam zvanično ne postoji poternica iz usa. to o prosleđivanju je samo teorija.

 

Da da. Mislim da ga u Svedskoj osuditi simbolicno i pali nazad za Australiju da uzgaja kengure.

Link to comment

Kako se primaju spanski mediji na Jason Brennana i njegovo mastanje da bi posle Brexita i izbora Trumpa za predsednika, glasaci sirom sveta trebalo da polazu test, da bi dobili pravo da glasaju.

A ne vide sopstveno dvoriste, korupcija je veca samo u Ukrajini, Moldaviji i Kosovu, od 122 milijarde za spas banaka, 66  su nepovratno izgubljene a popularnost Partido Popular je sve veca. 

Link to comment

kako ide u materinu jel ovako :fantom:

 

tumblr_oin24tkJfz1qaityko1_1280.png

dobro, nisam bas mislio na socijalnu sliku drustva od 1817 do danas, nego vise posleratni razvoj konzumisticke svesti narodnih masa koji eskalira u tehnoloskom kratkom spoju sa welfare-om.
Link to comment
×
×
  • Create New...