Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

2 hours ago, Tpojka said:

 

Christopher Ward?

Dobri! C65 na primer, a i još neki. Na širem su spisku, još se lomim. Jebe me što nisam uspeo da ih nađem da ih probam. 

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

@Heaviside

 

Jel beše bila diskusija o Duškovom i Željkovom satu?

 

Tu sam, moram priznati, #timduško.

Jes. I meni bio bolji Duškov. Jeste zlatan što ne volim previše, ali ipak legendarni model. Samo što mi se čini da Željko ima kolekciju dok je Duško veran svom royal oak-u. Nisam ga video bez njega. Nosi takav sat, još zlatan na treningu :D

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Jes. I meni bio bolji Duškov. Jeste zlatan što ne volim previše, ali ipak legendarni model. Samo što mi se čini da Željko ima kolekciju dok je Duško veran svom royal oak-u. Nisam ga video bez njega. Nosi takav sat, još zlatan na treningu :D

To je zato što mi Device uglavnom ne volimo da gomilamo stvari, ali ono što imamo uglavnom mora biti dobro.

  • Haha 2
Link to comment

 

16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a šta nosi željko?

U tom poređenju je bio VC overseas chronograph. Ima i rolex submariner. Mislim da ima i on neki royal oak ali ružnjikava neka varijanta. Mislim, sve top satovi naravno. Doduše Sub je meni bezvezan sat za te pare ali do mene je, ima kultni status.

  • Hvala 1
Link to comment
23 hours ago, askeladden said:

Robusniji kais na ovaj jeftin military i za nikakve pare perfektan sat za posao.Ne zapinje,ne osecam ga na ruci.

 

Za svaki slučaj... gde si ga uzeo?

Link to comment
5 minutes ago, zorglub said:

 

Za svaki slučaj... gde si ga uzeo?

E bay.https://www.ebay.com/itm/254366935257?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=711-127632-2357-0&ssspo=JcOkTlcrSNa&sssrc=2349624&ssuid=ayel6Q_FTFC&var=&widget_ver=artemis&media=COPY

i ovako neka narukvica samo 18mm

NOK 108.69  25% Off | Canvas And Leather Watchband 20MM 22MM Black And Green Men's Military Watch Strap  Handmade Bracelet
https://a.aliexpress.com/_mNBAoni

Edited by askeladden
  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

1 Старац Фочо од стотину љета, ali vazantm, morao je, posle svih lokalnih pokusaja cak u fabriku koja ga je ljubazno doterala u red, odbila da naplati ruke i materijal i zahvalila se na lojalnosti...

 

IMG-20230724-120052-272-resize.jpg

 

IMG-20230724-120103-189-resize.jpg

Edited by namenski
  • +1 5
Link to comment
On 30. 4. 2023. at 14:36, zorglub said:

Ne, ali svaki put kad prođem wus kao da ih je još 7 iskočilo odnekud. Ja sam ultra-budget friendly orijentisan, ne bacam oči ni na šta preko 3 glave :happy:

d4x8n5n-fb175495-7ea4-4146-ad1a-5399d34a

Link to comment

Odlepio mi Edifice :lolol:

Nisam ga koristio neko vreme,  danas ga uzmem i vidim da zuri nesto manje od 2 sata, a trebalo bi periodicno da se konektuje preko BT sa aplikacijom na telefonu i odradi sync. Pokrenem app i imam sta da vidim- Edifice app vise ne radi, treba da se predje na Casio Watches app. Ima i transfer podataka. Ok, uradim to, pokrenem manuelno sync, u aplikaciji sve izgleda kako teba ali na satu i dalje pogresno vreme.

 

Sad cu da vidim ima li ista pametnije od vracanja na fabricka podesavanja

 

IMG-2352-copy.jpg

 

 

 

 

Link to comment

Od kad su aktuelni pametni satovi, ne nosim "obične"... U kolekciji imam samo jedan, 12,13 godina star Lorus (valjda je to najjeftiniji Seiko brend)... Sad ću malo da ga sredim, možda ga nekad stavim na ruku :)

 

spacer.png

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...