Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

2 hours ago, Heaviside said:

:lolol:

Morao sam da guglam ko je 

ježim se tih metalnih narukvica, a od zlatnih bacam peglu, i apsolutno sve mi vuku na harmonikški vajb


 

 

 

grunu kilo zlata na ruku i onda mlate njom kad ih snimaju za neki spot

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ježim se tih metalnih narukvica, a od zlatnih bacam peglu, i apsolutno sve mi vuku na harmonikški vajb


 

 

 

grunu kilo zlata na ruku i onda mlate njom kad ih snimaju za neki spot

Sve jasno. I meni je do skoro svaki sat sa metalnom narukvicom bio seljački, rolex posebno, a o zlatu da ne pričam. Zlato mi je i dalje too much, ali ima toliko dobrih satova koji ne idu na kožu, nato ili plastiku. Sad mi se dosta njih sviđa, pa sam i kupio longines sa metalom kao antipod nežnom satu sa kožnom narukvicom koji nosim 10+ godina. 

 

Raspitivao si se za Tag, pogledaj i Longines, to je respektabilniji brend po meni. Bolji mehanizmi, bolje cene jer Tag mnogo ulaže u marketing, a i značajniji su istorijski i cenjeniji među ljubiteljima satova što je bitno ako nekad poželiš da ga prodaš/zameniš. Ima još brendova ispred Taga za iste ili manje pare, ali su manje zvučni.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Heaviside said:

Pa zameni narukvicu ako si izgubio linkove ili ne postoji narukvica za taj nivo mišićno-salaste mase?

A ne, nekidan sam krenuo da pazarim košulju pa sam u posl momentu odustao. Skapirao sam sa ako sad kupim xxxl, dalje više nema, nema veće košulje ako se još nagojim. 

Tako i za sat, bušenje kašike bajo moj.

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
 
Srecno, meni je titanijumski prestao da radi posle nekih 10-12 godina i poslao ga direktno u Citizen - vratili ga, kazu previse star, nema delova...

Izgleda da je baterija u pitanju.
Zamenjena i radi sad...
Časovničar mi rekao da sad te baterije prave sve lošije i da sve kraće traju...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Prodao sam longines conquest. Volim taj brend pa ću verovatno opet neki njihov sportski da uzmem. Trenutno su mi legend diver, spirit i spirit zulu time glavni favorit. Master kolekcija je lepa, ali mi to pokriva drugi sat, opet i dalje je u konkurenciji. Oris diver 65 mi se takođe sviđa. Nešto sportsko i robusno, metalna narukvica verovatno. Da, Tudor Black Bay 58 mi je odličan ali cena visoka, a tražene je pa razilku od ostalih pobrajanih ne uspevam da nađem za ispod kataloške cene.

 

IWC pilot i portugieser, omega aqua terra, omega seamsater 300, speedmaster...nešto od toga bih najradije, ali mislim da bi to bio poslednji ekser u kovčeg mog nestabilnog braka. 

 

 

 

 

longines-mens-heritage-legend-diver-watch-blue-42mm-p35045-52616_image.jpg

20220402_123524.jpg

maxresdefault.jpg

87968219.jpg

the-longines-master-collection-l2-920-4-92-6-detailed-view-2000x2000-101-1667526638.webp

iw371605}-iwc-portugieser-chronograph-iwc0142713.png

images.jpeg

omega-seamaster-seamaster-300-23390412103001-l.png

tudor-m79030n-0001.png

IW329303_detail_front_overview_desktop.jpg.transform.global_image_png_375_2x.jpg

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...