Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

10 hours ago, Heaviside said:

IW329303_detail_front_overview_desktop.jpg.transform.global_image_png_375_2x.jpg

 

 

Kolega baš pre neki dan uzeo ovakav ili minimalno drugačiji, otišao do Soluna da kupi. Platio 6k, a kod nas je 8.2k, tako nešto.

Link to comment
6 hours ago, zorglub said:

A ovi mikro i kikstarter brendovi? Čini mi se da gomila njih ima satove koji odgovaraju tvojim prohtevima.

Ima dobrih. Baltic mi se sviđa na primer. Generalno ima još dosta satova koje bih uzeo ali nisam hteo da preterujem. Ibovako sam naveo tipa 15 modela. Izbaciću popodne širi spisak :D

 

Imaš neki tip za dobar mikro brend?

Edited by Heaviside
Link to comment
4 hours ago, Heaviside said:

Ima za oko 5k nov da se nađe. Moj ćale ima spitfire verziju, stariji model. Fantastičan sat, ali ipak mi je portugieser lepši. Doduše i skuplji je.

Vidim da je Portugieser sada oko 20k€. Prije 8 godina kostao je 10k€.

 

IWC je (cini mi se) jedina svajcarska fabrika satova koja se nalazi na njemackom govornom podruciju. 

Link to comment
32 minutes ago, zorglub said:

Ne, ali svaki put kad prođem wus kao da ih je još 7 iskočilo odnekud. Ja sam ultra-budget friendly orijentisan, ne bacam oči ni na šta preko 3 glave :happy:

Robusniji kais na ovaj jeftin military i za nikakve pare perfektan sat za posao.Ne zapinje,ne osecam ga na ruci.DAB78735-2014-4939-B65A-BB8E207ACC46.jpeg.bec0c6b885ba5ae078d9b3461357fd4d.jpeg

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, borris_ said:

Vidim da je Portugieser sada oko 20k€. Prije 8 godina kostao je 10k€.

 

IWC je (cini mi se) jedina svajcarska fabrika satova koja se nalazi na njemackom govornom podruciju. 

Ma nije 20k osnovni model. Standardni chronograph model na koji se misli kada se kaže portugieser je 9.2K kataloška cena. Bez chronograph komplikacije je 7.2k. Cene upravo pogledao na njihovom sajtu. Ne drže cenu preterano dobro i već za oko 5k ima da se uzme chronograph polovan sa papirima i kutijom u odličnom stanju. Ti od 20k su od crvenog zlata ili perpetual calendar. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...